بازی رایانه ای که هیچ جنبه آموزشی ندارد و کودک رابا صحنه های خشن سرگرم می کند تاثیرات سوی بر رفتار فرزندان دارد. -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازی رایانه ای که هیچ جنبه آموزشی ندارد و کودک رابا صحنه های خشن سرگرم می کند تاثیرات سوی بر رفتار فرزندان دارد. ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بازی رایانه ای که هیچ جنبه آموزشی ندارد و کودک رابا صحنه های خشن سرگرم می کند تاثیرات سوی بر رفتار فرزندان دارد.
,پلیس فتا,[categoriy]

آکاایران: بازی رایانه ای که هیچ جنبه آموزشی ندارد و کودک رابا صحنه های خشن سرگرم می کند تاثیرات سوی بر رفتار فرزندان دارد.

آکاایران: رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی تاکید کرد: والدین هنگام انتخاب نوع بازی برای فرزندان خود باید نهایت دقت را دارا باشند و بازی را برای فرزند خود انتخاب که نظر سنی مناسب وی باشد.  
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ ‌محسن محمودی‌ در مصاحبه با برنامه زنده سحرلر شبکه سهند گفت:  شخصیت کودکان و نوجوانان با ورود به دنیای پهناور فضای مجازی و بازی‌های رایانه‌ای تحت تاثیر قرار گرفته چرا که بیشتر وقت خود را با درگیر شدن به بازی‌های آنلاین میگذرانند و از طرفی فراگیر بودن تکنولوژی‌های مربوط به این فضا مانع محدود کردن دسترسی کودکان و نوجوانان به آن می‌گردد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: والدین هنگام انتخاب نوع بازی برای فرزندان خود باید نهایت دقت را دارا باشند، و هنگامی که فرزندانشان از این بازی‌ها استفاده می‌کنند نظارت و کنترل کامل را انجام دهند. با توجه به اینکه با عدم نظارت در نوع بازی‌های رایانه‌ای باعث ایجاد بعضی از اخلاق و رفتارهای نوظهور در فرزندان خواهد شد، بازی‌های رایانه‌‌ای باید متناسب با سن کودکان انتخاب شوند چرا که در غیر این صورت آسیب‌های خطرناکی به فرزندان خواهد زد.

به گزارش آکاایران: رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی با اشاره به آسیب‌های جسمی بازی‌های رایانه ای گفت: والدین باید آسیب‌های جسمی بازهای رایانه‌ای را جدی بگیرند چرا که بیماری‌های مثل خشکی چشم و ضعف در بینایی‌، مچ درد و دست دردهای مزمن‌، کمر درد‌، گردن درد و سردردهای جدی‌، افزایش یا کاهش وزن غیرطبیعی، اختلال شدید خواب‌،فشارهای عصبی، تیک‌های عصبی، از پیامدهای بازی‌های رایانه‌ای است که کودکان دچار آن می‌شوند و می تواند سلامت جسمی آنها را به مخاطره اندازد.

سرهنگ محمودی ادامه داد: در کنار آسیب‌های جسمی آسیب‌های روحی نیز تهدید جدی است که والدین باید مراقب باشند تا فرزندان آنها خصوصا در سنین پایین دچار این مشکلات نشوند.

رئیس پلیس فتای استان آذربایجان شرقی تاکید کرد: خانواده‌ها در هنگام خرید بازی رایانه‌ای یا دانلود کردن بازی‌های آنلاین باید حتما شرایط سنی را در نظر بگیرند و زمان استفاده فرزندان را نیز محدود نمایند.

سرهنگ محمودی در پایان گفت: در صورت بروز مشکلات در فضای سایبری، پلیس فتا آمادگی مقابله با جرائم رایانه‌ای را دارد و از عموم مردم درخواست داریم در صورت مواجهه با جرائم رایانه‌ای مراتب را سریعاً به وب سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش تماس با ما گزارش کنند
.

منبع :

بازی رایانه ای که هیچ جنبه آموزشی ندارد و کودک رابا صحنه های خشن سرگرم می کند تاثیرات سوی بر رفتار فرزندان دارد. گردآوری توسط بخش پلیس فتا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات