.

دو بازیگر آمریکایی جدید در «اولین تولد» عطشانی بازی میکنند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دو بازیگر آمریکایی جدید در «اولین تولد» عطشانی بازی میکنند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دو بازیگر آمریکایی جدید در «اولین تولد» عطشانی بازی میکنند
,[categoriy]

آکاایران: دو بازیگر آمریکایی نوین در «اولین تولد» عطشانی بازی میکنند

آکاایران: به گزارش آکاایران:  به گزارش آکا ایران به نقل از ایلنا، گریگ گرانبرگ و تایلور کول به جمع بازیگران فیلم سینمایی «اولین تولد» به کارگردانی علی عطشانی پیوستند.

این فیلم سینمایی که اولین محصول مشترک ایران و آمریکا است، فردا دوشنبه بیستم شهریور ماه در شهر لس‌آنجلس آمریکا جلوی دوربین می‌رود.

پیش از این حضور بازیگرانی چون ول کیلمر، ویلیام بالدوین، جی عبدو، رابرت نیپر و آرمین امیری در این فیلم اعلام شده بود.

فیلم «اولین تولد» محصول مشترک ایران و آمریکا است که زندگی مشترک یک زن و شوهر را دنبال می کند، بن زاده ایران و کیت زاده آمریکا است. زمانی که کیت برای اولین بار باردار می‌شود مسایل پیچیده باعث می‌شود که کل خانواده دور هم جمع شوند، در این میان حمید (ابدو) پدر بن یک تندخوی ضدآمریکایی و سیاستمدار است درحالی که پدر کیت بایدن هم یک سیاستمدار ضدایرانی است و این دو باهم روبرو می‌شوند.

خانواده باید عقایدشان را نگه دارند تا به بن و کیت و فرزند در راهشان کمک کنند.

این فیلم را «لا ایندیپندنت فیلم اند انترتینمنت» مستقر در هالیوود می‌سازد. پوریا ناصربخت به عنوان جانشین تهیه‌کننده در  این پروژه حضور دارد و فیلمنامه این اثر توسط مهدی علی‌میرزایی، سام خوزه و تارک زهدی نوشته شده است.

گردآوری و تنظیم:گروه فرهنگ و هنر آکا ایران
.

منبع : persianpersia.com

دو بازیگر آمریکایی جدید در «اولین تولد» عطشانی بازی میکنند گردآوری توسط بخش اخبار فرهنگی هنری، اخبار هنرمندان سایت آکاایران
تبلیغات