آزمایش موشک قاره پیما در آستاراخان روسیه -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آزمایش موشک قاره پیما در آستاراخان روسیه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آزمایش موشک قاره پیما در آستاراخان روسیه
,موشک قاره پیما،آستاراخان،روسیه,[categoriy]

آکاایران: آزمایش موشک قاره پیما در آستاراخان روسیه

آکاایران: به گزارش بولتن نیوز، وزارت دفاع روسیه از پرتاب آزمایشی یک فروند موشک قاره‌پیما از استان آستاراخان در حاشیه شمالی ساحل دریای خزر خبر داد.

به گزارش آکاایران: آنطور که دیلی‌استار خبر داده، این موشک از نوع «توپول RS-12M» بوده است و پس از طی کردن مسافتی، بر روی هدف از پیش تعیین‌شده در قزاقستان فرود آمده است.

روس‌ها گفته‌اند که اطلاعات حاصل از شلیک آزمایشی این موشک در طراحی موشک‌های مدرن‌تر روسی به کار خواهد رفت.

«میخائیل اولیانوف» رئیس اداره عدم اشاعه هسته‌ای روسیه امروز از آمریکا و متحدانش خواسته بود که اقدامات تحریک‌آمیز و مانورهای نظامی در نزدیکی مرز کره شمالی را متوقف کنند.

تنش‌ها میان کره شمالی و آمریکا هر روز بیش از پیش بالا می‌گیرد.

پس از آنکه «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در سازمان ملل، کره شمالی را به نابودی کلی تهدید کرد، کره‌ای‌ها هم از بالاتر رفتن احتمال حمله موشکی به خاک آمریکا خبر دادند.

پنتاگون هم چند شب پیش چند فروند بمب‌افکن راهبردی بی-1 را به طرز کم‌سابقه‌ای به سواحل شرقی کره شمالی نزدیک کرد تا آنطور که اعلام شد، قدرت آمریکا به همگان نشان داده شود.

روسیه و چین مخالف افروخته شدن آتش جنگ در کشوری هستند که هر دو با آن مرز زمینی مشترک دارند.

منبع: خبرگزاری فارس
.

منبع :

آزمایش موشک قاره پیما در آستاراخان روسیه گردآوری توسط بخش خبرگزاری بولتن سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات