62 درصد درآمد صنعت موسیقی آمریکا در دست استریم موسیقی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد 62 درصد درآمد صنعت موسیقی آمریکا در دست استریم موسیقی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: گروه فناوری _ بنابر اعلام «اتحادیه صنعت ضبط آمریکا»، استریم موسیقی حالا بخش عمده ای از درآمد صنعت موسیقی این کشور را به خود اختصاص داده است. به صورت کل، فروش موسیقی در ایالات متحده طی نیمه نخست سال جاری میلادی، با رشدی 17 درصدی نسبت به همین بازه زمانی سال 2016 به 4 میلیارد دلار رسیده است. با این سرعت پیشرفت، انتظار می رود رکورد 7.7 میلیارد دلاری سال کامل 2016 شکسته شود.

به گزارش آکاایران: به گزارش بولتن نیوز وبه نقل از دیجیاتو ، استریم موسیقی، تا به این لحظه 2.5 میلیارد دلار از این درآمد را به خود اختصاص داده که در واقع 62 درصد از فروش کل صنعت به شمار می آید. در حال حاضر، 30 میلیون نفر در ایالات مختلف آمریکا از سرویس های استریم موسیقی استفاده می کنند.

اگر به صورت جزئی تر به بررسی درآمد حاصل از استریم موسیقی بپردازیم، 1.7 میلیارد دلار از این هزینه از طریق مشترکین سرویس های استریم به دست آمده است. تبلیغات 273 میلیون دلار از درآمد را به خود اختصاص می دهند و رادیوی دیجیتالی هم 493 میلیون دلار درآمدزایی کرده است. فاصله میان درآمد حاصل از مشترکین و تبلیغات خیلی ساده نشان می دهد که سرویس هایی مانند اسپاتیفای چرا کماکان ممکن است در حال ضرردهی باشند. در واقع بسیاری از کاربران، صرفاً به صورت رایگان و با پذیرش تبلیغات به سراغ این سرویس ها می روند.

نکته جالب نهایی آن است که فروش رکوردهای Vinyl طی نیمه نخست سال جاری، با رشد 3 درصدی مواجه شده و فروش سی دی ها فیزیکی نیز 3 درصد کاهش یافته است. فروش تکی موسیقی ها نیز کاهش 24 درصدی را پشت سر گذاشته که به نوبه خود، آماری نگران کننده به حساب می آید.

منبع: دیجیاتو
.

منبع :

62 درصد درآمد صنعت موسیقی آمریکا در دست استریم موسیقی

62 درصد درآمد صنعت موسیقی آمریکا در دست استریم موسیقی گردآوری توسط بخش خبرگزاری بولتن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات