موگرینی: قرار نیست در توافق هسته ای تغییر ایجاد شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد موگرینی: قرار نیست در توافق هسته ای تغییر ایجاد شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

موگرینی: قرار نیست در توافق هسته ای تغییر ایجاد شود
,اتحادیه اروپا،موگرینی،توافق,[categoriy]

آکاایران: موگرینی: قرار نیست در توافق هسته ای تغییر ایجاد شود

آکاایران: به گزارش بولتن نیوز، فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، در پاسخ به سوال خبرنگار شبکه آمریکایی سی بی اس نیوز، گفت هیچ صحبتی از اعمال تغییرات در توافق هسته‌ای ایران و شش قدرت جهانی، مطرح نیست؛ چرا که این توافق در یکی از قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد گنجانده شده است.

به گزارش آکاایران: پایگاه اینترنتی شبکه سی بی اس نیوز نوشت موگرینی افزود نمی تواند بگوید آیا آمریکا به این توافق پایبند می ماند یا خیر؛ اما، اتحادیه اروپا متعهد به حفظ این توافق است.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از نشست طرف‌های شرکت کننده در توافق هسته ای ایران به خبرنگاران گفت همه طرف های شرکت کننده در این توافق بر این عقیده اند که این توافق طبق برنامه درحال اجراست و شکایت‌های آمریکا درباره رفتارهای دیگر ایران باید خارج از چارچوب این توافق مورد بحث قرار گیرد.

موگرینی افزود این توافق کار می کند و در مسیر هدفش پیش می رود. موگرینی تاکید کرد حفظ این توافق در این شرایط حساس جهانی، امری حائز اهمیت است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
.

منبع :

موگرینی: قرار نیست در توافق هسته ای تغییر ایجاد شود گردآوری توسط بخش خبرگزاری بولتن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات