ترامپ تحریم های جدید آمریکا علیه کره شمالی را امضا کرد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ترامپ تحریم های جدید آمریکا علیه کره شمالی را امضا کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ترامپ تحریم های جدید آمریکا علیه کره شمالی را امضا کرد
,آمریکا،آزمایش های هسته ای،ترامپ,[categoriy]

آکاایران: ترامپ تحریم های نوین آمریکا علیه کره شمالی را امضا کرد

آکاایران: به گزارش بولتن نیوز، تحریم‌های نوین دست وزارت خزانه‌داری آمریکا را برای تعقیب موسسات و شرکت‌هایی که مبادله مالی با کره شمالی دارا باشند، باز می‌گذارد.

به گزارش آکاایران: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفت که بانک مرکزی چین از بانک‌های این کشور خواسته تا مبادله با کره شمالی را متوقف کنند.

کمتر از دو هفته پیش بود که سازمان ملل متحد به دلیل آزمایش‌های هسته‌ای تحریم‌های جدیدی علیه کره شمالی را تصویب کرد.

در هفته‌های اخیر کره شمالی بی توجه به فشارهای قدرت‌های جهانی به آزمایش‌های هسته‌ای و موشکی خود ادامه داد؛ آزمایش‌هایی که بسیار تنش‌زا بودند.

رئیس‌جمهوری آمریکا تصریح کرد: وضع تحریم‌های نوین برای این است که جلوی رسیدن منابع مالی به کره‌شمالی را بگیریم که برای ساختن مرگبارترین بمبی که بشر می‌شناسد، خرج نکنند.

صنایع تولید داخل، نساجی، ماهی‌گیری و فناوری اطلاعات از جمله بخش‌هایی است که ترامپ می‌گوید به طور بالقوه هدف تحریم‌های نوین آمریکا خواهند بود.

به گزارش بی.بی.سی، ترامپ در جریان نخستین نطقش در مجمع عمومی سازمان ملل متحد وعده داد که اگر کره شمالی بخواهد تهدیدی علیه آمریکا و همپیمانانش باشد، آن را کاملا از بین می‌برد.

منبع: ایسنا
.

منبع :

ترامپ تحریم های جدید آمریکا علیه کره شمالی را امضا کرد گردآوری توسط بخش خبرگزاری بولتن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات