.

گاف جدید ترامپ درباره کشف کشور نامبیا! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گاف جدید ترامپ درباره کشف کشور نامبیا! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

گاف جدید ترامپ درباره کشف کشور نامبیا!
,ترامپ،کشور نامبیا،سخنرانی,[categoriy]

آکاایران: گاف نوین ترامپ درباره کشف کشور نامبیا!

آکاایران: به گزارش بولتن نیوز، دونالد ترامپ در سخنرانی ۲ روز گذشته خود در برابر رهبران کشور های آفریقایی در هفتاد دو دومین مجمع عمومی سازمان ملل متحد نام کشور ناشناخته ای به نام «نامبیا» را ذکر کرد!

به گزارش آکاایران: به گزارش اسپوتنیک، شاید منظور ترامپ کشورهایی از قبیل گامبیا یا نامیبیا بوده، اما در واقع کشوری به نام «نامبیا» موجود نیست!

موضوع از این قرار است که ترامپ ضمن تفسیر اوضاع بهداشتی در کشور های آفریقایی در جریان سخنرانی اش هفتاد دو دومین مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: ما در گینه و نیجریه با شیوع وحشتناک بیماری ابولا مبارزه کردیم. نظام بهداشتی «نامبیا» (!) هرچه خودکفاتر می شود.

گفتنی است، جمعه ۲۴ شهریورماه «دونالد ترامپ» در توئیت نوین خود می نویسد: ما در ۹ ماه گذشته موفقیت های بیشتری در برابر داعش در مقایسه با دولت اوباما در ۸ سال داشته ایم. باید فعال تر و تند و تیزتر بود.

ترامپ در حالی این توئیت را منتشر کرده که گویا از تاریخ پیدایش داعش اطلاع درستی ندارد؛ چرا که این گروهک تکفیری تروریستی در سال ۲۰۱۴ با کمک ایادی غربی خود خلق شد؛ یعنی دولت اوباما فقط ۲ سال زمان برای مبارزه با این گروه داشت نه ۸ سال!

منبع: جام جم آنلاین
.

منبع :

گاف جدید ترامپ درباره کشف کشور نامبیا! گردآوری توسط بخش خبرگزاری بولتن سایت آکاایران
تبلیغات