داعشی ها چند سرباز ارتش لیبی را سر بُریدند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد داعشی ها چند سرباز ارتش لیبی را سر بُریدند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

داعشی ها چند سرباز ارتش لیبی را سر بُریدند
,نظامی،لیبی،نمایندگان,[categoriy]

آکاایران: داعشی ها چند سرباز ارتش لیبی را سر بُریدند

آکاایران: به گزارش بولتن نیوز، صبح امروز چهارشنبه یک ایست بازرسی نظامی معروف به «بوابه الفقهاء» واقع در 100 کیلومتری جنوب الجفره هدف حمله از سوی عناصر داعش قرار گرفت که در نتیجه آن تعدادی از سربازان لیبی کشته شدند و داعشی‌ها سر تعدادی از آنها را بُریدند.

به گزارش آکاایران: سرهنگ «أحمد المسماری» سخنگوی ارتش لیبی در صفحه فیس‌بوک خود نوشت که داعشی‌ها در این حمله سر 9 سرباز و 2 غیرنظامی را بُریده‌اند.

طبق گزارش شبکه روسیا‌الیوم، «اسماعیل الشریف» عضو مجلس نمایندگان لیبی از منطقه الجفره گفت که عناصر باقی‌مانده داعش این حمله را انجام داده‌اند.

وی اظهار داشت که داعشی‌ها در ساعات اولیه صبح امروز به ایست بازرسی بوابه الفقهاء واقع در جاده مواصلاتی سوکنه و سبها حمله کرده‌اند.

الشریف اظهار داشت که داعشی‌ها تمامی تجهیزات نظامی حاضر در این مکان را آتش کشیده و 12 سرباز را به قتل رسانده و یک نفر دیگر را زخمی کردند.

منبع: خبرگزاری فارس
.

منبع :

داعشی ها چند سرباز ارتش لیبی را سر بُریدند گردآوری توسط بخش خبرگزاری بولتن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات