مذاکرات بریگزیت امروز آغاز می شود

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مذاکرات بریگزیت امروز آغاز می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری بولتن از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مذاکرات بریگزیت امروز آغاز می شود
,بریگزیت،اقتصادی،اروپا,[categoriy]

آکاایران: مذاکرات بریگزیت امروز آغاز می شود

آکاایران: به گزارش بولتن نیوز، تیم مذاکره کننده اتحادیه اروپا به رهبری میشل بارنیه از ماه ها پیش برای برگزاری مذاکرات خروج اعلام آمادگی کرده بودند اما دولت بریتانیا این روند را به تاخیر انداخته بود.

دولت انگلیس روند رسمی مذاکرات دو ساله را از ۲۹ مارس باید آغاز می کرد. علاوه بر این، برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام در اوایل همین ماه به مشکلات افزود؛ چرا که حزب ترزا می، نخست وزیر انگلیس اکثریت پارلمانی را از دست داد.

به گزارش آکاایران: بوریس جانسون، وزیر امور خارجه انگلیس گفته است هدف این مذاکرات آماده سازی برای ایجاد "شراکت عمیق و ویژه" با اتحادیه اروپاست. او پیش از نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا در لوکزامبورگ به خبرنگاران گفت: اکنون مهمترین مساله حفظ چشم انداز به آینده است. ایجاد یک شراکت نوین، عمیق و ویژه بر پایه دوستی ما مهم است.

از سوی دیگر، دیوید دیویس وزیر بریگزیت انگلیس با بیان اینکه مذاکرات از عصر امروز آغاز می شود، تاکید کرد شرایط خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و نیز روابط با اروپا در آینده مشخص خواهد شد.

منبع: ایسنا
.

منبع :

مذاکرات بریگزیت امروز آغاز می شود گردآوری توسط بخش خبرگزاری بولتن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات