.

ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های تولید روغن را به خود اختصاص داد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های تولید روغن را به خود اختصاص داد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری بورس نیوز از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: در پی برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه

ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های تولید روغن را به خود اختصاص داد

طی سه سال گذشته رکورد تولید و فروش مقداری و مبلغی محصول نهایی ، سوددهی و مقدار صادرات به خصوص محصول نهایی را شکسته و سهم بازار ایرانول را حدود ٤ درصد افزایش داده ایم
ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های تولید روغن را به خود اختصاص داد
,[categoriy]

آکاایران: ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های تولید روغن را به خود اختصاص داد مجمع شرکت نفت ایرانول (از شرکت های زیرمجموعه تاپیکو) منتهی به سال مالی ١٣٩٥ امروز شنبه سوم تیر ماه در سالن تلاش وزارت کار برگزار و برای نخستین بار شرکت نفت ایرانول موفق شد بیشترین رشد سود دهی عملیاتی با ١٤درصد و سود خالص با ٣٩ درصد افزایش را در بین شرکت های  روانکاران نسبت به سال ١٣٩٤ به خود اختصاص دهد . 
به گزارش روابط عمومی وتبلیغات شرکت نفت ایرانول، مهندس عیسی اسحاقی مدیر عامل شرکت نفت ایرانول در این مجمع گزارشی از فعالیت دو ساله خود و اعضای جدید هیات مدیره به سهامداران ارائه و سهامداران از عملکرد  وی در این شرکت که موجب رشد سوددهی ،اجرای  پروژه های اساسی و اصلاح ساختار ، توجه به نیروی انسانی ، کاهش ٣ درصدی بهای تمام شده محصولات ، صرفه جویی و کاهش هزینه ها، افزایش سهم بازار و کاهش خام فروشی و تدوین استراتژی بلندمدت برای این شرکت شده تقدیر و تشکر کردند .
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: طی سه سال گذشته  رکورد تولید و فروش مقداری و مبلغی محصول نهایی ، سوددهی و مقدار صادرات به خصوص محصول نهایی را  شکسته و سهم بازار ایرانول را حدود ٤ درصد افزایش داده ایم و خام فروشی را ٣٠ درصد کاهش و فروش مقداری محصول نهایی را ٣٠ درصد افزایش داده ایم.
اسحاقی از بهره برداری پایانه صادراتی ایرانول ، برج خنک کننده پالایشگاه آبادان و خط ریلی حمل محصولات صادراتی ظرف سه ماه آینده خبر داد و گفت : استراتژی ایرانول ١٤٠٤ بزودی نهایی و تصویب می شود که بر اساس این برنامه طی هشت سال خام فروشی ایرانول تقریبا به صفر می رسد. وی از تهیه حدود ١٢ پروژه به همراه برنامه زمانبندی شده ظرف پنج سال آینده در این شرکت خبر داد.                                   
در این مجمع اعلام شد سود ایرانول از ١٤٥ میلیارد تومان در سال ٩٤ به ٢٠٣ میلیارد تومان در سال ٩٥ افزایش یافته که ناشی از کاهش اساسی هزینه های مالی و بهای تمام شده فروش ، تغییر در سیاست های فروش و فروش ساختمان مازاد شرکت میباشد که در پایان با تصویب مجمع به ازای هر سهم١٨٠تومان سود تقسیم شد که مورد استقبال و تشکر سهامداران قرار گرفت.  گفتنی است در مجمع ٩٤ به ازای هر سهم ١١٠ تومان تقسیم شده بود.
در مجمع فوق العاده که برای افزایش سرمایه بعد از مجمع عادی برگزار شد سهامداران بعد از 10 سال به 150 میلیارد تومان افزایش سرمایه در دو مرحله موافقت کردند.
.

منبع :

ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های تولید روغن را به خود اختصاص داد گردآوری توسط بخش بورس نیوز سایت آکاایران
تبلیغات