بازار سهام مثبت شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازار سهام مثبت شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 710 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 222 میلیارد تومان در 47 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 106 واحدی در ارتفاع 83 هزار و 452 واحد قرار گرفت.

 

به گزارش آکاایران: بیشترین تاثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روزجاری به نام نمادهای شپنا، شتران و شبندر شد و در مقابل نمادهای معاملاتی خساپا، حکشتی و وامید با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص شدند.

 

شاخص های اصلی بازار سرمایه هم روز متعادلی را پشت سر گذاشتند به طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) 34واحد، آزاد شناور 79واحد و شاخص های بازار اول و دوم به ترتیب 88 و 158واحد رشد کردند و در مقابل شاخص های کل (هموزن) و قیمت (هموزن) 68 و 51 واحد افت را به ثبت رساندند.

 

بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 264 میلیون ورقه به ارزش 176میلیارد تومان در 70هزار نوبت، آیفکس 0.2 واحد رشد کرد و در ارتفاع 953واحد قرار گرفت.

 

.

منبع :

بازار سهام مثبت شد

بازار سهام مثبت شد گردآوری توسط بخش بانکی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات