یک فیلم جدید از نابودگر با آرنولد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد یک فیلم جدید از نابودگر با آرنولد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۲
گروه فرهنگی: یک فیلم نوین از Terminator (نابودگر) ساخته خواهد شد! این موضوع برای هر کسی که چندین فیلم آخر Terminator را ندیده است یا در مورد آن چیزی نشنیده است، خوب قطعا یک خبر بد است، اما خبر خوب این است که فیلم نوین Terminator مستقل از قبلی هاست.
یک فیلم جدید از نابودگر با آرنولد
,آرنولد,شوارتزنگر,ترمیناتور,[categoriy]

آکاایران: یک فیلم نوین از نابودگر با آرنولد

آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) اخیرا خاطر نشان کرد که هواداران Terminator منتظر یک فیلم نوین باشند که عنوان آن Terminator 6 نیست، و تمام وقایع Genysys را پاک می‌کند. فیلم نوین Terminator بیشتر در ادامه‌ی Terminator 2: Judgement Day (نابودگر ۲: روز قضاوت) است و به کلی Genisys را نادیده می‌گیرد.در حال حاضر لیندا همیلتون (Linda Hamliton) در حال تمرین برای بازگشت به نقش سارا کانر (Sarah Connor) است و رابرت پاتریک (Robert Patrick) که نقش T-1000 را در Judgment Day ایفا کرد، در فیلم حضور نخواهد داشت. همچنین فیلم از ۱۸ ام مارس سال ۲۰۱۸ فیلم‌برداری خود را آغاز می‌کند. در راس همه‌ی این ها نیز، جیمز کامرون (James Cameron) است که برای کارگردانی فیلم ششم برگشته است.درحالیکه کامرون اکنون سرگرم فیلم Avatar2 (آواتار ۲) است، احتمالا تاریخ اکران این فیلم در سال ۲۰۱۹ باشد. اخبار نوین در رابطه با فیلم نوین Terminator را به زودی به اطلاع خواهیم رساند.
.

منبع :

یک فیلم جدید از نابودگر با آرنولد گردآوری توسط بخش خبرگزاری بهار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات