.

جایزه ویژه آسیاپاسیفیک برای کیارستمی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جایزه ویژه آسیاپاسیفیک برای کیارستمی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۴
گروه فرهنگی: یازدهمین دوره جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک با اعطای جایزه ای ویژه، از دستاورد هنری عباس کیارستمی کارگردان فقید سینمای ایران تقدیر می کند.
جایزه ویژه آسیاپاسیفیک برای کیارستمی
,عباس,کیارستمی,جایزه,[categoriy]

آکاایران: جایزه ویژه آسیاپاسیفیک برای کیارستمی

به گزارش ایسنا، برای اولین بار در تاریخ جوایز آسیاپاسیفیک، این رویداد سینمایی با اعطای جایزه‌ای ویژه از دستاوردهای هنری و سینمایی عباس کیارستمی، کارگردان شناخته شده ایران در عرصه بین‌الملل به پاسِ دید قابل ملاحظه تقدیر می‌کند.کیارستمی همچنین به عضویت افتخاری آکادمی جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک درخواهد آمد.
امسال فیلم «لرد» ساخته محمدرسول‌اف نماینده سینمای ایران در بخش بهترین فیلم این رویداد سینمایی است. نوید محمدزاده برای بازی در فیلم فاقد تاریخ، فاقد امضاء، نامزد شاخه بهترین بازیگر مرد است و فیلم «اسکی‌باز» به کارگردانی فریدن نجفی نیز در بخش بهترین فیلم بلند جوانان نامزد کسب جایزه است.مراسم اعطای جوایز یازدهمین دوره جوایز آسیاپاسیفیک روز ۲۳ نوامبر (پنج‌شنبه دوم آذر) در بریزبن استرالیا برگزار می‌شود.
.

منبع :

جایزه ویژه آسیاپاسیفیک برای کیارستمی گردآوری توسط بخش خبرگزاری بهار سایت آکاایران
تبلیغات