استعفای دیگری در کاخ سفید -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد استعفای دیگری در کاخ سفید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

استعفای دیگری در کاخ سفید
,[categoriy]

آکاایران: استعفای دیگری در کاخ سفید

آکاایران: براساس گزارش منتشر شده توسط شبکه تلویزیونی سی ان ان، کیث شیلر، معاون و همراه قدیمی رئیس جمهور آمریکا از سمت خود در کاخ سفید کناره گیری کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سی ان ان، گزارشات متعدد حاکی از آن است که کیث شیلر، مدیر امنیتی سابق دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که بسیار به ترامپ نزدیک بود، از چند هفته قبل به نزدیکان خود گفته بود که در شرف ترک کاخ سفید است.

گفته می شود که شیلر از محدود شدن دسترسی اش به ترامپ توسط جان کلی، رئیس دفتر کاخ سفید ناراضی و ناراحت بود.

همچنین گزارش شده که شیلر از کاهش حقوق و دستمزدش به دنبال پیوستن به دولت واشنگتن ناراضی و ناراحت بوده است.

براساس گزارش شبکه خبری سی ان ان، دستمزد و حقوق شیلر در کاخ سفید 165 هزار دلار بوده که نسبت به درآمد سال گذشته اش از سازمان ترامپ یعنی حقوقی برابر با 294 هزار دلار کاهش چشمگیری داشته است.

شیلر دست کم از سال 1999 میلادی برای ترامپ در نیویورک کار کرده و در سال 2004 میلادی به عنوان مدیر امنیتی ترامپ منصوب شد.  تا روز چهارشنبه وی در کاخ سفید به عنوان مدیر فعالیت های یکی از دفاتر کاخ سفید خدمت می کرد.

شیلر که افسر سابق پلیس نیویورک نیز محسوب می شود تنها محافظ ترامپ بود که با وجود خدمات امنیتی سرویس مخفی آمریکا برای ترامپ در جریان کمپین انتخاباتی، در کنار او ماند.

شیلر در جریان سخنرانی های انتخاباتی موظف بود تا معترضان متخاصم و خشمگین را از نزدیک شدن به محل سخنرانی ترامپ دور کند.

این در حالی است که سارا هوکابه سندرز، سخنگوی کاخ سفید اوایل ماه جاری میلادی به خبرنگاران گفته بود که شایعات درخصوص کناره گیری شیلر از سمتش در کاخ سفید صحت ندارد و شیلر قصد دارد تا در دولت بماند.

.

منبع :

استعفای دیگری در کاخ سفید گردآوری توسط بخش عصر ایران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات