خرمگاه: قبح ها شکسته شد، باید می رفتیم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خرمگاه: قبح ها شکسته شد، باید می رفتیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکاایران: مربی استقلال معتقد است شرایط به گونه ای شده بود که باید از این تیم می رفتند.

به گزارش "ورزش سه"، محمد خرمگاه بعد از دیدار با استقلال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اگر واقعیت فوتبال بود، ما باید برابر ذوب برنده می شدیم؛ باید برویم، بنشینیم و ببینیم؛ اما فکر می کنم گلی که خوردیم آفساید بود.

او ادامه داد: شرایط خوبی داشتیم ولی دقیقه 77 که گل خوردیم، انرژی منفی به بازیکنان آمد؛ متاسفانه طرفداران ما انرژی منفی دادند و بعد از آن بازیکنان نتوانستند عملکرد واقعی خود را به نمایش بگذارند و دیدیم هفت، هشت توپ لو دادند؛ به این نتیجه رسیدیم که شرایط برای کار کردن سخت است و باید به این بچه ها و هواداران کمک کنیم؛ فکر می کنم آقای منصوریان هم در کنفرانس عنوان کرده قطع همکاری کنیم.

مربی استقلال اضافه کرد: از نظر اصول اخلاقی وقتی علی آقا(منصوریان) نیست، من هم نباید باشم؛ کاری را می کنیم که به نفع استقلال باشد؛ امیدوار هستم این هواداران روزهای خوشی را ببینند؛ قبل از مسابقه هم گفتم شرایط سختی را گذراندیم چون در یک پست سه، چهار بازیکن مصدوم شدند؛ الان هم مدافعان وسط تیم نیستند؛ اما خدا را شکر بعضی از مصدومان رسیده اند.

خرمگاه تصریح کرد: امیدوارم هر اتفاقی می افتد، برای استقلال خیر باشد؛ به عنوان یک سرباز در استقلال کار می کردم و از حالا به بعد یک هوادار خوب برای تیمم هستم؛ امیدوار هستم روزهای قشنگی در انتظار استقلال باشد و من هم بیایم اینجا بنشینم و لذت ببرم؛ اطمینان دارم شرایط این تیم بهتر خواهد شد.

او در خصوص قطع همکاری قطعی با استقلال گفت: امیدوارم هر اتفاقی می افتد، برای استقلال خیر باشد.

مربی استقلال در خصوص اعلام عدم حضور رحمتی و جباری در تمرین استقلال و اتفاقات برنامه نود ابراز کرد: راجع به این موضوع صبحت نکنیم، قشنگ تر است.

خرمگاه عنوان کرد: وقتی ابتدای فصل چهار هافبک وسط و بازیکنانی را از دست می دهیم که نمی توانیم برای آنها جایگزینی داشته باشیم، مجبور هستیم بازیکنان را در دیگر پست ها به کار بگیریم و جایی را خراب می کنیم تا جای دیگری درست شود که به همین دلیل به اجبار کارهایی می کنیم که به ضرر تیم می شود؛ برخی بازیکنان مصدوم به مرور زمان رسیده اند ولی باز هم هنوز مشکل داریم؛ شهباززاده شرایطی را رقم زده که می تواند به تیم کمک کند؛ امیدوارم این بچه ها روزهای قشنگی ببینند تا ما هم از آن لذت ببریم.

او درباره اینکه رسیدن بازیکنان مصدوم می تواند به آنها کمک کند، گفت: هوادار دیگر صبر ما را نمی کند؛ وقتی قبح یک چیز شکسته می شود، نباید کاری انجام داد تا بدتر شود؛ هر اتفاقی در زمین بیافتد هوادار دیگر صبر ما را نمی کند؛ ما آمدیم به استقلال کمک کنیم، نه اینکه کاسبی راه بیاندازیم؛ حالا به این نتیجه رسیدیم نمی توانیم به استقلال کمک کنیم؛ امیدوارم هر کسی می آید بتواند کاری انجام دهد تا استقلال به روزهای قشنگ برسد.

مربی استقلال در خصوص جذب بازیکنان پر تعداد قبل از شروع لیگ ابراز کرد: بازیکنانی را جذب کردیم که بتوانند بیشتر به ما کمک کنند.

خرمگاه یادآور شد: اگر بازی را برده بویدم، مطمئنا این هوادار از ما حمایت می کرد؛ ما مثل یک سرباز تا آخرین قطره خون خود کاری را خواستیم انجام دهیم تا بهترین عملکرد را ارائه دهیم؛ اما به این نتیجه رسیدیم که شرایط ماندن ما به نفع استقلال نیست.
.

منبع :

خرمگاه: قبح ها شکسته شد، باید می رفتیم

خرمگاه: قبح ها شکسته شد، باید می رفتیم گردآوری توسط بخش عصر ایران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات