پروین: عادل چندسال بود از این کارها نمی کرد! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پروین: عادل چندسال بود از این کارها نمی کرد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نماییدآکاایران: علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که امروز در جمعی صمیمانه با خبرنگاران گفتگو کرد، به سوالات مختلفی پاسخ داد.

به گزارش "ورزش سه"، علی پروین در مراسم جشن تولدش که امشب برگزار شد، در جمع خبرنگاران در مورد سالروز تولدش و اینکه چرا زودتر از سوم مهر ماه است، گفت: با توجه به اینکه امسال تولد من با ماه محرم و صفر مقارن شده به همین دلیل دوستان تصمیم گرفتند تولدم را زودتر برگزار کنند. در ضمن به همین دلیل همراه محمود خوردبین که از این طریق تولدش را تبریک می گویم و ان شاالله ۱۲۰ سال عمر کند این مراسم را با کمک همدیگر برگزار کردیم.
 
او در پاسخ به این سوال که آیا در دوران کودکی هم برای شما جشن تولد می گرفتند یا نه، گفت: خیر به هیچ وجه تولدی گرفته نمی شد. اما خوشبختانه حدود ۱۰ سال است که گرفتن تولد در خانواده ما مرسوم شده است.
 

 
پروین در مورد اینکه وضعیت تیم پرسپولیس را چطور ارزیابی می کند، تصریح کرد: خوشبختانه پرسپولیس تاکنون نتایج خوبی را کسب کرده است و شک ندارم آنها با ادامه این روند می توانند الهلال را هم در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شکست دهند.
 
پروین در پاسخ به این سوال که نتیجه دیدار پرسپولیس و الهلال را چطور ارزیابی می کند، گفت: باید بگویم تیم های پرسپولیس و الهلال از تیم های قدیمی و ریشه دار محسوب می شوند و فاقد شک بازی جذاب و دیدنی را از آنها شاهد خواهیم بود. از ته دل مطمئنم پرسپولیس این بازی را می تواند با پیروزی پشت سر بگذارد. اگر ان شا ءالله پرسپولیس به فینال صعود کند، معتقدم می تواند قهرمان آسیا شود.
 
او در مورد برنامه شب گذشته ۹۰ که به جنجال کشیده شد،گفت: واقعاً از دیدن این صحنه ها متأسف و متاثر شدم، این چه کاری بود که فردوسی پور انجام داد؟ من این مجری را دوست دارم  و او را بچه خوبی می دانم. دیشب کارهایی کرد که قبلاً می کرد. او تقریبا یکی دو سال بود که از این کارها انجام نمی داد؛ اما شب گذشته شیطنت های زیادی کرد. او افتخاری را به برنامه اش آورد و به صورت تلفنی رحمتی و منصوریان را روی خط آورد. یک سؤال از رحمتی می پرسید، یک سؤال از ملکی و یک سؤال از منصوریان و بازهم این کار را تکرار می کرد. آخر برنامه هم گفت که یا منصوریان حرف درستی می زند یا ملکی. این حرف یعنی چه؟ خوب نیست به جای اینکه به استقلال آرامش بدهند این برنامه ها را پیاده کنند. من فردوسی پور را مقصر اصلی این موضوع می دانم؛ زیرا سؤالاتی را از این چند نفر پرسید تا استقلال به حاشیه برود.
 
پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره اینکه آیا باید به منصوریان فرصت بدهند یا خیر، گفت: اگر مدیران استقلال بخواهند مربی خارجی بیاورند، فاقد شک تا انتهای فصل زمان می برد تا با شرایط تیم استقلال آشنا شود و فکر می کنم در این صورت بهتر است به منصوریان فرصت بدهند.
 
پروین درباره موضوع بلیت فروشی که بین باشگاه پرسپولیس و شرکت برهان مبین اختلافاتی را به وجود آورده است، بیان کرد: به اعتقاد من بلیت فروشی حق مسلم باشگاه ها است و باید بلیت فروشی را به خود تیم های استقلال و پرسپولیس واگذار کنند.
.

منبع :

پروین: عادل چندسال بود از این کارها نمی کرد!

پروین: عادل چندسال بود از این کارها نمی کرد! گردآوری توسط بخش عصر ایران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات