چاقو کشی در انبار کفش خیابان مولوی/ پسر جوان کشته شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چاقو کشی در انبار کفش خیابان مولوی/ پسر جوان کشته شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چاقو کشی در انبار کفش خیابان مولوی/ پسر جوان کشته شد
,قتل،خیابان مولوی،قاتل,[categoriy]

آکاایران: چاقو کشی در انبار کفش خیابان مولوی/ پسر جوان کشته شد

آکاایران: پسر جوانی صبح امروز در انبار کفش خیابان مولوی به قتل رسید؛ یکی از بستگان وی با حضور در کلانتری، خودش را به عنوان قاتل به پلیس معرفی کرد.
به گزارش تسنیم، ساعت 8:30 صبح امروز ماموران کلانتری 113 بازار در تماس با بازپرس کشیک قتل  پایتخت، خبر قتل پسر بیست و یک ساله ای را اعلام کردند.

بنابر اظهارت اولیه ماموران، مقتول توسط یکی از بستگانش مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان اشرفی اصفهانی به علت شدت جراحات، جان خودش را از دست داده است.
به گزارش آکاایران: دقایقی بعد از اعلام خبر، سجاد منافی آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت در صحنه جرم و بیمارستان حاضر و مشغول تحقیات درباره این پرونده شد.
بررسی دوربین مداربسته محل وقوع قتل که یک انبار کفش در خیابان مولوی بود، نشان داد مقتول توسط یکی از اقوامش (مردی جوان) مورد اصابت چاقو قرار گرفته و قاتل از صحنه جرم گریخته است.
با دستور بازپرس، جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات برای بازداشت قاتل آغاز شد تا اینکه ساعتی بعد از قتل پسر بیست و سه ساله ای با حضور در کلانتری 113 بازار اعلام کرد که قاتل پسر جوان است.
تحقیقات درباره این پرونده و انگیزه قاتل هم اکنون در حال رسیدگی است.
.

منبع :

چاقو کشی در انبار کفش خیابان مولوی/ پسر جوان کشته شد گردآوری توسط بخش عصر ایران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات