درخشش عکاس ایرانی و کلوپ عکس فوکوس در جشنواره عکس هند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد درخشش عکاس ایرانی و کلوپ عکس فوکوس در جشنواره عکس هند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: در این جشنواره همچنین عکس Lake از میکائیل بایزیدی از ایران موفق به دریافت جایزه CHAIRMAN CHOICE شد.
به گزارش روابط عمومی فیاپ در ایران، در این جشنواره که زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی برگزار شد، در مجموع ۴۰ عکس از عکاسان عضو کلوپ عکس فوکوس پذیرفته شد که عبارتند از: امین دهقان (شش عکس)، سودابه وطن پرست (پنج عکس)، اوین عباسی (پنج عکس)، مهدی رحمانی (پنج عکس)، سهیل زندآذر (چهار عکس)، آرش مهدوی (سه عکس)، سعید عبداللهی (سه عکس)، لقمان (میکائیل) بایزیدی (سه عکس)، امیرعلی نواده شهلا (دو عکس)، علی حنایی (دو عکس)، امیر نظری (یک عکس)، ریحانه شاداب جوپشتی (یک عکس).
به گزارش آکاایران: فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) به عنوان تنها مؤسسه بین المللی در زمینه عکاسی که از طرف یونسکو به رسمیت شناخته شده است، در سال ۱۹۴۶ پایه گذاری شد و از آن سال تا کنون واسطه ای برای برقراری ارتباط بین مؤسسات ملی عکاسی در کشورهای مختلف جهان بوده است.
این فدراسیون به عنوان عضو اجرایی با مؤسسات ملی عکاسی در سراسر جهان همکاری نزدیک دارد که تعداد آن ها به بیش از ۹۰ مؤسسه ملی در پنج قاره می رسد. در حال حاضر تنها نماینده رسمی فیاپ در ایران کلوپ عکس فوکوس (FPC) وابسته به موسسه هنر خیام است.
.

منبع :

درخشش عکاس ایرانی و کلوپ عکس فوکوس در جشنواره عکس هند

درخشش عکاس ایرانی و کلوپ عکس فوکوس در جشنواره عکس هند گردآوری توسط بخش عصر ایران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات