بازداشت ۳ عضو شورای شهر نظرآباد به جرم اخذ رشوه برای تعیین شهردار/ شهردار هم بازداشت شد / هر رای 50 میلیون -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازداشت ۳ عضو شورای شهر نظرآباد به جرم اخذ رشوه برای تعیین شهردار/ شهردار هم بازداشت شد / هر رای 50 میلیون ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد از بازداشت سه نفر از اعضای شورای شهر نظرآباد خبر داد.
به گزارش مهر، محمد قیومی اظهار کرد: سه نفر از اعضای شورای شهر نظرآباد به جرم لابی گری و اخذ رشوه برای تعیین شهردار منتخب این شهر بازداشت شده اند.
به گزارش آکاایران: وی با تأکید بر اینکه تحقیقات اولیه نشان از اخذ رشوه و لابی گری برای تعیین شهردار دارد، گفت: این سه نفر که در میان آن ها یک خانم نیز است، روز پنجشنبه بازداشت شده اند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد با بیان اینکه قرار قانونی برای این افراد صادر شده است، گفت: تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
قیومی در ادامه با اشاره به اینکه شهردار منتخب نیز بازداشت شده است، گفت: در این پرونده دو نفر دیگر نیز که نقش واسطه داشته اند، بازداشت شده اند.
وی همچنین از بلوکه شدن ۵۰ میلیون در یکی از بانک ها خبر داد که مربوط به این پرونده است.
.

منبع :

بازداشت ۳ عضو شورای شهر نظرآباد به جرم اخذ رشوه برای تعیین شهردار/ شهردار هم بازداشت شد / هر رای 50 میلیون

بازداشت ۳ عضو شورای شهر نظرآباد به جرم اخذ رشوه برای تعیین شهردار/ شهردار هم بازداشت شد / هر رای 50 میلیون گردآوری توسط بخش عصر ایران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات