رقم فسخ قرارداد نجومی رئال برای قاتل بارسلونا - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رقم فسخ قرارداد نجومی رئال برای قاتل بارسلونا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

رقم فسخ قرارداد نجومی رئال برای قاتل بارسلونا

آکاایران: رقم فسخ قرارداد نجومی رئال برای قاتل بارسلونا

آکاایران رئال مادرید به مارکو آسنسیو، پدیده فوتبال اسپانیا، پیشنهاد جدیدی برای تمدید قرارداد داده است.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید سال 2015 بود که آسنسیو را در رقابت با بارسا از آن خود کرد. ستاره اهل مایورکا پس از پیوستن به رئال یک سال، قرضی برای اسپانیول بازی کرد و سپس تابستان گذشته به تیم اول رئال اضافه شد. آسنسیو در سال اول حضورش در تیم اول رئال استثنایی و بسیار فراتر از انتظارات ظاهر شد و حال درخشش او به فصل نوین نیز کشیده شده است.
  
بازی درخشان و دو گل استثنایی او به بارسلونا در سوپرکاپ اسپانیا حالا بر شهرت این ستاره 21 ساله افزوده است. همین موضوع سبب شده تا مدیران رئال به آسنسیو پیشنهاد جدیدی برای تمدید قرارداد بدهند. قرارداد او یک بار سال گذشته تا 2022 تمدید شد و بر این اساس او فعلا سالانه 3.5 میلیون یورو خالص دریافت می کند و رقم فسخش نیز 350 میلیون یورو است.
 
طبق ادعای مارکا، رئال برای جلوگیری از نزدیک شدن تیم هایی چون بارسلونا و پی اس جی به آسنسیو، قصد دارد رقم فسخ قراردادش را به 500 میلیون یورو افزایش دهد؛ مشابه رقم فسخ کروس، مودریچ و سبایوس.
ضمن اینکه حقوق او نیز به 4.5 میلیون یورو افزایش خواهد یافت. یک میلیون بیشتر از حقوق فعلی و 4 برابر حقوق دو سال پیش.
منبع: ورزش 3
ارسال به تلگرام
برچسب ها: بارسلونا
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
گزارش خطا
0
.

منبع :

رقم فسخ قرارداد نجومی رئال برای قاتل بارسلونا گردآوری توسط بخش عصر ایران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات