مورینیو: فصل قبل با 6 امتیاز ششم شدیم - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مورینیو: فصل قبل با 6 امتیاز ششم شدیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مورینیو: فصل قبل با 6 امتیاز ششم شدیم


آکاایران ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد در مورد پیروزی 0-4 تیمش برابر سوانسی صحبت کرد.
 
به گزارش "ورزش سه"، با دومین پیروزی متوالی با این نتیجه مشابه، یونایتدها با اقتدار در صدر جدول لیگ جزیره قرار گرفته اند.
 
پیروزی برابر سوانسی: "نمی گویم در تمام 90 دقیقه زیرا سوانسی نیز در لحظاتی بخت هایی برای گلزنی داشتند و ما مقابل آنها بی اعتماد به نفس ظاهر شدیم اما در بیشتر اوقات بازی بازیکنانم انها با آرامش و اعتماد به نفس به دنبال فرصتی برای پیروز شدن بودند.
 
 

 
 
سوانسی در طول بازی از 5 بازیکن در خط دفاعی استفاده کرد اما در مقطعی از بازی آنها احساس کردند که باید سبک بازی خود را تغییر دهند که همین اتفاق باعث اختصاص یافتن فضای بیشتر به ما و به پایان رساندن جریان بازی شد.
 
اگر شما بتوانید من را ببینید و به حرکات بدن من دقت کنید می بینید که سعی بر کنترل خودم دارم زیرا فصل قبل ما از 2 بازی 6 امتیاز داشتم اما در نهایت ششم شدیم. 
 
فوتبال شرایط خودش را دارد و زمانی که شما اشتباه کنید گل می خورید پس من هرگز احساس آرامش نداشتم. از سبک بازی تیمم خوشحالم زیرا بارها تیم من با یک گل پیش بود و گل تساوی را دریافت کرد."
 
درخشش مارسیال: "او نیز به سختی تلاش می کند و اعتماد به نفس فراوانی دارد ارتباط با زبان فرانسوی به او کمک زیادی می کند تا به سطحی از پتانسیل که همه از او سراغ داریم برسد."
منبع: ورزش 3
ارسال به تلگرام
برچسب ها: مورینیو
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
گزارش خطا
0
.

منبع :

مورینیو: فصل قبل با 6 امتیاز ششم شدیم گردآوری توسط بخش عصر ایران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات