معرفی برگزیدگان یازدهمین جشن منتقدان سینمای ایران/ "رگ خواب" بهترین فیلم، لیلا حاتمی و حامد بهداد بهترین بازیگران - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد معرفی برگزیدگان یازدهمین جشن منتقدان سینمای ایران/ "رگ خواب" بهترین فیلم، لیلا حاتمی و حامد بهداد بهترین بازیگران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: معرفی برگزیدگان یازدهمین جشن منتقدان سینمای ایران/ "رگ خواب" بهترین فیلم، لیلا حاتمی و حامد بهداد بهترین بازیگران

آکاایران عصرایران - عصر امروز پنجشنبه، 26 مردادماه 1396، یازدهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در محل سالن همایش های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
این مراسم با یک ساعت تاخیر و از ساعت 19:55 با اجرای فرزاد حسنی آغاز شد. در این مراسم برگزیدگان یک سال اخیر سینمای ایران از نگاه منتقدان سینما معرفی شدند.
به گزارش آکاایران در بخش آغازین این مراسم یاد شهید حججی و همچنین مرحوم علی معلم، منتقد و تهیه کننده مطرح سینمای ایران گرامی داشته شد.
در ادامه برگزیدگان این دوره جشن منتقدان معرفی می شوند.
بهترین موسیقی
تندیس بهترین موسیقی متن برای فیلم "رگ خواب" به سهراب پورناظری تعلق گرفت. همچنین در این بخش دیپلم افتخار برای فیلم "ویلایی ها" به ستار اورکی اهدا شد.
بهترین طراحى صحنه و لباس
تندیس بهترین طراحى صحنه و لباس برای فیلم "ماجرای نیمروز" به بهزاد جعفرى طارى تعلق گرفت.
بهترین چهره پردازی
تندیس بهترین چهره پردازی برای فیلم "ماجرای نیمروز" به محسن دارسنج اهدا شد. همچنین دیپلم افتخار بھترین طراحی چهره پردازى اهدا شد به ایمان امیدوارى برای فیلم"خفگى" تعلق گرفت.
بهترین تدوین
تندیس بهترین تدوین به بهرام دهقانی برای فیلم های "نگار" و "خفگی" اهدا شد. در این بخش دیپلم افتخار به سجاد پهلوان زاده برای فیلم "ماجرای نیمروز" تعلق گرفت.
بهترین بازیگر مرد
تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد به حامد بهداد برای فیلم "سد معبر" اهدا شد. در این بخش دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد به کوروش تهامی برای بازی در فیلم "رگ خواب" تعلق گرفت.
بهترین بازیگر مکمل مرد
تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل مرد به هادی حجازی فر برای فیلم "ماجرای نیمروز" اهدا شد.
بهترین فیلمبرداری
تندیس بهترین فیلمبرداری به مسعود سلامی برای فیلم "خفگی" اهدا شد.
جایزه خلاقیت و استعداد ویژه
جایزه خلاقیت و استعداد ویژه (فیلمسازان اول) به طور مشترک به منیر قیدی برای "ویلایی ها" و اصغر یوسفی نژاد برای "خانه (اِو)" اهدا شد.
بهترین بازیگر نقش مکمل زن
تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل زن به طناز طباطبایی برای فیلم "ویلایی ها" تعلق گرفت.
بهترین بازیگر نقش اول زن
تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم "رگ خواب" به لیلا حاتمی اهدا شد. دیپلم افتخار در این بخش به ثریا قاسمی برای فیلم "ویلایی ها" تعلق گرفت.
بهترین فیلمنامه
تندیس بهترین فیلمنامه برای فیلم "رگ خواب" به معصومه بیات اهدا شد.
بهترین کارگردانی
تندیس بهترین کارگردانی برای فیلم "رگ خواب" به حمید نعمت الله اهدا شد. همچنین در این بخش دیپلم افتخار بهترین کارگردانی برای فیلم "ماجرای نیمروز" به محمدحسین مهدویان تعلق گرفت.
بهترین فیلم
تندیس بهترین فیلم برای "رگ خواب" به حمید نعمت الله اهدا شد.
ارسال به تلگرام
برچسب ها: سینمای ایران ، منتقدان سینما ، سینما ، منتقد سینما ، لیلا حاتمی ، حامد بهداد
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
گزارش خطا
0
.

منبع :

معرفی برگزیدگان یازدهمین جشن منتقدان سینمای ایران/ "رگ خواب" بهترین فیلم، لیلا حاتمی و حامد بهداد بهترین بازیگران گردآوری توسط بخش عصر ایران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات