ترافیک سنگین در آزادراه های زنجان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ترافیک سنگین در آزادراه های زنجان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رئیس پلیس راه استان زنجان از ترافیک سنیگ در آزاد راه های زنجان به قزوین و زنجان به تبریز خبر داد.
به گزارش مهر، سرهنگ علی اصغر شیر محمدی  به وضعیت تردد در جاده های  استان زنجان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ترافیک سنگین در آزاد راههای زنجان به تبریز و زنجان به قزوین حاکم است و تردد به کندی انجام می شود.
به گزارش آکاایران: وی اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون با توجه ترافیک سنگین در برخی از جاده ها مشکل خاصی به وجود نیامده است.
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: با توجه به شلوغی جاده ها رانندگان با دقت و حوصله رانندگی کرده و از سرعت غیرمجاز خودداری کنند.
شیر محمدی تاکید کرد: با توجه به اینکه حجم ترافیک در جاده های استان زنجان تاچند ساعت دیگر ادامه دارد بنابراین رانندگان از هر گونه عجله خودداری و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.
وی افزود: رانندگان برای داشتن سفری امن و راحت با دقت و حوصله رانندگی کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.
رئیس پلیس راه استان زنجان  از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند وکسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند و یا با سامانه ۱۸۱۶ تماس بگیرند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه ریزی کنند.
شیر محمدی تاکید کرد: زنجان یک استان عبوری است  و بیشتر جاده ها برای گذر مسافران بزرگراه است در این میان رانندگان به محض خستگی در اولین فرصت در یک مجتمع و پار کینگ اقدام به استراحت کنند و اصلا رانندگی نکنند و در هر دو ساعت ۱۵ دقیقه استراحت کنند و در جاهایی که مطمئن هستند تصادف پیش نمی آید توقف کنند.
وی افزود: رانندگان در شب از رانندگی خود داری کنند چرا که دید بسیار کم می شود واز رانندگی بین خطوط و سبقت و انحراف به چپ جلوگیری کنند و در این بازه زمانی که ترافیک سنگین است و این وضعیت تا پایان تعطیلات ادامه دارد از این تخلف جلوگیری کنند.
.

منبع :

ترافیک سنگین در آزادراه های زنجان

ترافیک سنگین در آزادراه های زنجان گردآوری توسط بخش عصر ایران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات