.

مگان های 2018 با این مشخصات ارائه می شوند (+عکس) -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مگان های 2018 با این مشخصات ارائه می شوند (+عکس) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدل های RS رنو مگان 2018 به شکل رسمی تا نمایشگاه خودروئی ماه سپتامبر فرانکفورت معرفی نمی شوند، اما به نظر می رسد تصاویری در فضای مجازی منتشر شده که تمام زوایای یک هاچبک نوین از این مدل را به نمایش درمی آورد.

به گزارش آکاایران: به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از "اتو اکسپرس"، این تصاویر حکایت از آن دارد که RS های نوین مگان به شماری از ویژگی های تهاجمی مجهز شده اند.

مگان های 2018 با این مشخصات ارائه می شوند (+عکس)
,رنو،rs،مگان،2018،تصاویر،منتشر شده,[categoriy]

آکاایران: مگان های 2018 با این مشخصات ارائه می شوند (+عکس)براساس اعلام برند فرانسوی رنو، هدف طراحی در این خودروی نوین، استفاده از ترکیب عناصر احساسی، ویژگی های مینیمالیستی و ساده در کنار هم است. با این وجود استفاده از فاکتورهای تهاجمی نیز در مگان به خوبی ملموس است.

,رنو،rs،مگان،2018،تصاویر،منتشر شده,[categoriy]

در مدل های نوین RS شاهد دریچه های هوای نوین و بازطراحی کامل سپرهای جلو هستیم که رخ خودرو را بیش از پیش به یک مدل اسپورت تبدیل کرده است. در نمای جانبی نیز طراحی اغراق آمیز چرخ ها و خطوط چین و قوس های زاویه دار را خواهید دید که در شمار عناصر هجومی نوین این خودرو به شمار می آید.

,رنو،rs،مگان،2018،تصاویر،منتشر شده,[categoriy]

رنو اصلاحات ظاهری را در نمای عقب خودرو با استفاده از یک اگزوز بزرگ مرکزی، دیفیوزر کاربردی و سپر پهن به پایان می رساند. براساس گزارش های گذشته، این خودرو تنها به شکل 5 در و به صورت یک هاچبک به فروش می رسد.

,رنو،rs،مگان،2018،تصاویر،منتشر شده,[categoriy]

مدل های نوین مگان به موتورهای نوین 2 لیتری و چهار سیلندر توربوشارژ مجهزند که قدرت 300 اسب بخاری را برای خودرو فراهم می آورند. این موتورها با یک سامانه انتقال قدرت خودکار 6 سرعته و یک EDC دو کلاچه ارائه می شوند که به صورت استاندارد در دو مدل محرک چرخ های جلو یا عقب در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

.

منبع :

مگان های 2018 با این مشخصات ارائه می شوند (+عکس) گردآوری توسط بخش عصر ایران سایت آکاایران
تبلیغات