.

پنج شنبه میزبانی ایران مقابل عربستان قطعی می شود؟ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پنج شنبه میزبانی ایران مقابل عربستان قطعی می شود؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رییس فدراسیون فوتبال ایران امیدوار است که پنج شنبه میزبانی ایران در لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم های عربستانی تایید شود.

 

به گزارش آکاایران: به گزارش عصرایران ، کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا روز پنج شنبه جلسه ای تشکیل می دهد و رییس فدراسیون به موفقیت در این جلسه برای کسب میزبانی امیدوار است.  

رییس فدراسیون فوتبال در خصوص میزبانی عربستانی ها در مسابقات باشگاه های آسیا پس از جلسه در وزارت ورزش گفت گفت: پنج شنبه جلسه کمیته مسابقات AFC برگزار می شود و ما امیدواریم میزبانی ما در مقابل تیم های عربستانی رای بیاورد و برعکس.


وی ادامه داد : الان امارات و قطر هم وارد این ماجرا شده اند و میانگین تماشاگر AFC از 17 هزار نفر به 4 هزار نفر رسیده که اصلا اتفاق خوبی نیست. بازی نکردن استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی در خانه خود باعث کاهش تماشاگر و میزان درآمد نیز شده است.

تاج گفت : چهار کشور ایران، عربستان، امارات و قطر 15 نماینده در فوتبال آسیا دارند که اگر اینها نخواهند در زمین یکدیگر با هم بازی کنند 25 بازی نباید انجام شود و جبران درآمد آن برای AFC بسیار سخت است.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود : ما آمادگی میزبانی را به صورت کامل داریم و باید تلاش کنیم با یک برنامه ریزی مدون این مشکل حل شود. ضمن اینکه در جلسه روز پنجشنبه ما و سه کشور دیگر که ذینفع هستند حق رای ندارند.

 

.

منبع :

پنج شنبه میزبانی ایران مقابل عربستان قطعی می شود؟

پنج شنبه میزبانی ایران مقابل عربستان قطعی می شود؟ گردآوری توسط بخش عصر ایران سایت آکاایران
تبلیغات