فکر نمی کنم آنچلوتی سرمربی لسترسیتی شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فکر نمی کنم آنچلوتی سرمربی لسترسیتی شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پل کلمنت، سرمربی سوانسی و دستیار سابق کارلو آنچلوتی، اعلام کرد بعید است شایعات در مورد حضور این مربی باتجربه روی نیمکت لسترسیتی به واقعیت تبدیل شود.
به گزارش "ورزش سه"، لسترسیتی رقابت های فصل نوین لیگ برتر را بسیار ضعیف آغاز کرد و بعد از 8 هفته، تنها یک پیروزی به دست آوردند؛ همین مسئله باعث شد تا کرگ شکسپیر، سرمربی این تیم، دو روز قبل اخراج شود.

به گزارش آکاایران:
با وجود آن شایعاتی که در مورد احتمال حضور آنچلوتی که به تازگی از بایرن اخراج شده، روی نیمکت لسترسیتی منتشر شد، کلمنت که در تیم های چلسی، پاری سن ژرمن، رئال مادرید و بایرن، دستیار این مربی ایتالیایی بود، معتقد است که کارلتو تا تابستان آینده هدایت هیچ تیمی را برعهده نخواهد گرفت.
او به خبرنگاران گفت:" آخرین باری که با او صحبت کردم، او گفت که می خواهد مدتی دور از فوتبال باشد و تابستان آینده بار دیگر به فوتبال برمی گردد. فکر نمی کنم که او نظرش را تغییر بدهد. او می خواهد بقیه فصل را استراحت کند. خوش به حالش!"

.

منبع :

فکر نمی کنم آنچلوتی سرمربی لسترسیتی شود

فکر نمی کنم آنچلوتی سرمربی لسترسیتی شود گردآوری توسط بخش عصر ایران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات