مرسدس بنز GLS 2017 ، شاسی بلندی زیبا ! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مرسدس بنز GLS 2017 ، شاسی بلندی زیبا ! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مرسدس بنز GLS 2017 ، شاسی بلندی زیبا !
,[categoriy]

آکاایران: مرسدس بنز GLS 2017 ، شاسی بلندی دلپذیر !

آکاایران: مرسدس بنز GLS 2017 ، شاسی بلندی دلپذیر !

توسط : امین غرابدر:

بنز نامی است که همه ی ما آن را میشناسیم شرکت آلمانی دو سال زمان را صرف طراوت و ساختن شاسی بلند های خود کرده و این زمان بندی بهتر از این نمی توانست باشد. GLS تغییر نامی که بوده که بنز برای فروش بیشتر استفاده کرده با زوم تک همراه باشید تا با GLS بیشتر آشنا شوید.

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: مدل پایه از یک پیشرانه ی ۶ سیلندر ۳ لیتری توربو دیزل با قدرت تولید ۲۵۵ اسب بخار و گشتاور ۴۵۷ پوند فیت بهره میبرد ، این خودرو یک پوشش است و مرسدس هیچ گاه نسخه ی دیزلی را در آمریکا تبلیغ نمیکند؛ با این که GLS دیزلی ۱۵ درصد فروش را تشکیل میدهد اما این تبلیغ کامل بنز در آمریکا نیست. ظرفیت یدک کشی ۳.۴ تن و قیمت پایه ۶۷۹۷۵ دلاری میتواند آن را یکی از ماشین های گران بنز دانست.

,[categoriy]

همه ی تریم ها سیستم چهار چرخ محرک ۴matic را به صورت استاندارد دارا هستند و همه ی نسخه های AMG از گیربگس ۹ سرعته اتوماتیک نوین مرسدس بنز بهره میبرند که باعث بهبود ۵ درصدی مصرف سوخت میشود. مورد دیگری که وجود دارد انتخاب حالت اسپورت سیستم تعلیق پایین تر می آید و فرمان سفت تر میشود و پاسخ های پدال گاز افزایش میابد.

,[categoriy]

امکانات رفاهی عالی و وجود تمام امکانات باعث شده تا به این راحتی نتوان از آن گذشت اگر میخواهید تا در محله تان کسی باشید و سر و صدای زیادی به پا کنید نسخه ی AMG GLS63 را انتخاب کنید نسخه ای که قدرت تولید ۵۷۷ اسب بخار را داراست و از یک پیشرانه ی ۵.۵ لیتری تویین توربو بهره میبرد. قیمت آغازی نسخه ای ام جی ۱۲۵۰۲۵ دلار میباشد و با اضافه شدن آپشن هایی چون سابیان های ردیف دوم قیمت آن به ۱۲۶۸۸۰ دلار نیز رسیده است.

.

منبع : zoomtech.ir

مرسدس بنز GLS 2017 ، شاسی بلندی زیبا ! گردآوری توسط بخش عصر خودرو ، آخرین اخبار خودرو سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات