.

همه چیز درباره ی مزدا 6 2017 -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد همه چیز درباره ی مزدا 6 2017 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

همه چیز درباره ی مزدا 6 2017
,[categoriy]

آکاایران: همه چیز درباره ی مزدا 6 2017

آکاایران: همه چیز درباره ی مزدا ۶ ۲۰۱۷

توسط : حمیدرضا احمدزادهدر:

مزدا ۶ یکی از بهترین سدان های موجود در بازار است.طراحی چشم نواز, رانندگی آسان و امنیت و تکنولوژی بالایی دارد. اما در صنعت خودرو همیشه جا برای بهتر شدن هست. مزدا ۶ مدل ۲۰۱۷ ویژگی های کوچک و بزرگ بسیاری را در خود جای داده است.

به گزارش آکاایران: نمای بیرونی به جز اضافه شدن یک رنگ نوین (طوسی متالیک) تغییر چندانی نداشته است. البته مزدا بهبودهایی نیز اعمال کرده که ما قادر به دیدن آن نیستیم, از جمله شیشه جلویی زخیم تر و تکنولوژی جلوگیری از انتقال صدای موتور. مدل های مسافرتی شیشه های به مراتب زخیم تری نیز در طرفین دارند.

بیشتر بهبود های تجربه رانندگی مربوط به تکنولوژی gvc مزدا می باشند. ولی شاهکار اصلی درون مزدا ۶ مخفی شده است. ویژگی های نوین بسیاری برای مدل مسافرتی در درون آن قرار گرفته است که شامل فرمان و صندلی های عقب با محافظ ضد افزایش دما است. همچنین ترمز های i-ELOOP مزدا نیز بهبود یافته اند.

جالب اینجاست که کلید روشن کردن خودرو در دسته صندلی پنهان شده. سیستم امنیتی خودرو بهبود یافته و سه قابلیت نوین دیگر نیز به این خودرو افزوده شده– سیستم شناسایی علامت های راهنمایی رانندگی, سیستم هشدار برای رانندگی کردن بین خطوط و مانیتورینگ بخش های خارج از دید– که البته اگر بخواهیم صادق باشیم بعضی از آنها بدرد نمیخورند و صرفا جنبه تبلیغاتی دارند.

مزدا ۶ ۲۰۱۷ در ماه سپتامبر وارد بازار خواهد شد و قیمت آن هنوز مشخص نیست.

.

منبع : zoomtech.ir

همه چیز درباره ی مزدا 6 2017 گردآوری توسط بخش عصر خودرو ، آخرین اخبار خودرو سایت آکاایران
تبلیغات