مدیر عامل انجمن حمایت از مصرف کنندگان : پژو 405 و پراید نخرید !! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مدیر عامل انجمن حمایت از مصرف کنندگان : پژو 405 و پراید نخرید !! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مدیر عامل انجمن حمایت از مصرف کنندگان : پژو 405 و پراید نخرید !!
,[categoriy]

آکاایران: مدیر عامل انجمن حمایت از مصرف کنندگان : پژو 405 و پراید نخرید !!

آکاایران: مدیر عامل انجمن حمایت از مصرف کنندگان : پژو ۴۰۵ و پراید نخرید !!

توسط : دانیال حجاریدر:

بازار بسته خودرو در کشورمان مردم را به خرید خودروهای داخلی و بی کیفیت محدود نموده و حق انتخاب را از آنان گرفته است.در این میان پراید را می توان تنها محصولی دانست که با وجود کیفیت بسیار بسیار پایین، به دلیل قیمت پایینتر نسب به سایر خودروهای داخلی در کانون توجه بوده و مردم به خرید آن علاقه خاصی تلاش می کنند، خودرویی که هر ازچندگاه مدل جدیدی از آن با کمی تغییر در ظاهر مدل های پیشین ارائه می شود!

به گزارش آکاایران: در این میان حتی صدای مسئولین مرتبط با این حوزه نیز درآمده است! چندی پیش مسیح انصاری، مدیر عامل انجمن حمایت از مصرف کنندگان، از مردم خواست تا از خرید خودروهای پراید و همچنین پژو ۴۰۵ به دلیل کیفیت پایین امتناء کنند.

,[categoriy]
وی با اشاره به کیفیت بسیار پایین خودروهای پراید و پژو ۴۰۵ طی گفتگوی اخیر خود، به این نکته اشاره کرد که طبق آیین نامه ی ابلاغی وزارتخانه صنعت در سال ۱۳۸۹ ، از تولید پژو ۴۰۵ میبایست ممانعت به عمل آید.وی با انتقاد از عدم مشاهده هیچ تغییری در کیفیت ساخت دو خودرو مذکور گفت:
پراید و حتی پژوه ۴۰۵ از نظر کیفی در سطح پایینی بوده و از مدت های پیشین حتی اقدام اساسی ای نیز برای حل معایب آن ها انجام نشده است.دانش فنی و کیفیت پراید و پژو ۴۰۵ متعلق به ۲۰ سال گذشته بوده و به هیچ وجه قابل مقایسه با تکنولوژی روز دنیای خودرو نیست.
هنوز معلوم نیست چرا برخلاف آیین نامه ی ابلاغی وزارت صنایع دو خودروی مذکور از رده خارج نشده اند.

در ادامه مسیح انصاری از مردم درخواست کرد تا از این به بعد برای سلامت خود احترام قائل شده خرید این خودروهای بی کیفیت را متوقف کنند، چون در این صورت ایران خودرو و سایپا چاره ای جز توقف تولید این خودرو ها را نخواهند داشت.
گفتنی است طبق آخرین آمار و گزارش های کسب شده در رابطه با کیفیت خودرو های تولید و مونتاژ داخل کشور در خرداد ماه ۱۳۹۵ ، پراید و پژو ۴۰۵ قعرنشینان جدول هستند.

 

.

منبع : zoomtech.ir

مدیر عامل انجمن حمایت از مصرف کنندگان : پژو 405 و پراید نخرید !! گردآوری توسط بخش عصر خودرو ، آخرین اخبار خودرو سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات