.

عکسهای فیس لیفت کادیلاک CTS و ATS

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عکسهای فیس لیفت کادیلاک CTS و ATS ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

عکسهای فیس لیفت کادیلاک CTS و ATS
,[categoriy]

آکاایران: عکسهای فیس لیفت کادیلاک CTS و ATS

آکاایران: عکسهای فیس لیفت کادیلاک CTS و ATS

خودروهای لوکس زیادی در بازارهای داخلی و خارجی وجود دارند که هر کدام از نظر مشخصات فنی و همینطور از نظر قیمت با هم متفاوت هستند. یکی از این انواع خودروهای لوکس دنیا کادیلاک است. این خودرو بسیار شیک است و مدلهای متفاوتی نیز دارد که در این مطلب برای شما کاربران عزیز این مدلها را در نظر گرفته ایم.

نسخه نوین خودرو کادیلاک

به گزارش آکاایران: برای مدل ATS سه تریم ارائه شده است که به ترتیب لاکچری، پریمیوم لاکچری و پریمیوم پرفورمنس نام دارند. این تریم ها برای هر دو نسخهٔ سدان و کوپه ارائه می شوند. برای مدل CTS هم تیپ های لاکچری، پریمیوم لاکچری و V-Sport ارائه شده است.

,[categoriy]

به گزارش پورتال رنگی به نقل از پدال ، در نسخه های نوین ATS و CTS، دو پکیج نوین Black Chrome و Carbon Black هم ارائه شده است که شامل دورنگ بدنهٔ نوین، رینگ های نوین و آپدیت ها و پیشرفت های اضافی برای سیستم سرگرمی CUE می شود. البته این سیستم سرگرمی که دارای امکاناتی چون سازگاری با کارپلی اپل و اندروید اتو گوگل و اینترنت وای فای ۴G LTE است، به صورت استاندارد برای هر سه خودروی ATS سدان و کوپه و CTS مدل ۲۰۱۷ ارائه می شوند.
,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

تغییرات ظاهری در CTS نوین شامل تغییر جلوپنجره (به جز در مدل های V-Sport و CTS-V)، دیفیوزر، سپر عقب و سر اگزوزها می شود. همچنین این خودرو به تکنولوژی آینهٔ وسط مانیتوری که برای اولین بار در سدان CT6 ارائه شد نیز مجهز شده است. در این سیستم، در آینهٔ داخل خودرو بجای آینه یک نمایشگر TFT-LCD با پیکسل ۲۴۰×۱۲۸۰ نصب شده است و تصویر پشت خودرو را از طریق دوربین نشان می دهد که موجب کاهش تابش های خیره کنندهٔ نور چراغ های خودروهای پشت سر و همین طور ارائهٔ تصویری بهتر در شرایط نوری کم می شود.

,[categoriy]

,[categoriy]

در کل کادیلاک اصلاحات مثبتی را در خودروهای ATS و CTS خود انجام داده و به زودی آن ها را راهی بازار خواهد کرد تا نبرد سختی را با سدان های پریمیوم بازار و خصوصاً آلمانی ها آغاز کنند.
,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

پورتال رنگی _ عکسهای فیس لیفت کادیلاک CTS و ATS

.

منبع : https:portal-rangi.com

عکسهای فیس لیفت کادیلاک CTS و ATS گردآوری توسط بخش عصر خودرو ، آخرین اخبار خودرو سایت آکاایران
تبلیغات