.

پژو 3008 جدید معرفی شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پژو 3008 جدید معرفی شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پژو 3008 جدید معرفی شد
,[categoriy]

آکاایران: پژو 3008 نوین معرفی شد

آکاایران: پژو ۳۰۰۸ نوین معرفی شد

پژو ۳۰۰۸ نوین معرفی شد _ پورتال رنگی : بالاخره شاسی بلند جمع وجور پژو شکل یک شاسی بلند واقعی به خود گرفت.انگار خود پژو هم می دانست که ۳۰۰۸ مشتری چندانی ندارد، چراکه در سال ۲۰۰۸ نخستین رونمایی این خودرو را در کرواسی انجام داد، در صورتی که خطوط تولید آن در فرانسه و چین و مالزی بو؛ یعنی ۳۰۰۸ محصول استراتژیکی برای پژو محسوب نمی شد و به همین دلیل هم این SUV فقط در برخی بازارهای خاص به دست مشتریان می رسید. اما در نسل دوم این فرانسوی همه چیز تغییر کرده؛ پژو از ۳۰۰۸ این بار محصولی ساخته که در همه بازارهای جهانی قابل عرضه است.

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: نسل قبلی ۳۰۰۸ با اینکه در کلاس شاسی بلندهای جمع وجور قرار داشت، در ظاهر بیشتر شبیه ون ها و اندکی هم شبیه استیشن ها به نظر می رسید. اما در نسل نوین این خودرو دیگر همه می دانند با چه خودرویی سروکار دارند. فرانسوی ها در ۳۰۰۸ نوین قبل از هرچیزی، ابتدا با حفظ کلاس آن، دست به افزایش نسبی ابعاد و اندازه ها زده اند، طوری که دیگر با چشم غیرمسلح نمی توان تشخیص داد که از میان شاسی بلندهای ۳۰۰۸ و ۴۰۰۸ پژو کدام یک بزرگ تر است!
بعد از بزرگ تر شدن ابعاد، نوبت به تغییر چهره می رسد. چهره این خودرو برخلاف صورت افسرده و دل نچسب نسل قبلی (که البته یک بار در ۲۰۱۳ فیس لیفت شده بود) حالا به لطف چراغ و جلوپنجره نوین پژو که نخستین بار در ۲۰۰۸ نوین (مدل ۲۰۱۷) آن را دیدیم، خشن تر و جسورتر شده است. همچنین بزرگ ترشدن ورودی های هوای سپر به همراه ورودی هایی که زیر مه شکن ها خودنمایی می کنند، چهره ۳۰۰۸ را یک سروگردن باابهت تر از ۲۰۰۸ نشان می دهد.

,[categoriy]

در لیست مهم ترین تغییرات ۳۰۰۸ نوین باید کابین نوین خودرو را هم افزود که کاملا تغییر کرده است و هیچ شباهتی به گذشته ندارد. پژو در ۳۰۰۸ نوین از نسل تازه کابین هایش یعنی i-Cockpit بهره گرفته که فوق العاده دلپذیر و صدالبته مدرن و هیجان انگیز است.پژو ۳۰۰۸ نوین در سه تیپ با نام های Access و Active و Allure فعلا عرضه شده و تا به امروز لیست امکانات استاندارد و یا قیمت آن ها منتشر نشده است، ولی به احتمال فراوان نسبت به اکثر رقبایش ازجمله اسپورتیج، توسان و همچنین رنو کجار و نیسان قشقایی اندکی گران تر است. ۳۰۰۸ نوین از اواخر ۲۰۱۶ تحویل مشتریان خواهد شد.

,[categoriy]

پورتال رنگی _ پژو ۳۰۰۸ نوین معرفی شد _ portal.taroot-card.com

loading...
.

منبع : https:portal-rangi.com

پژو 3008 جدید معرفی شد گردآوری توسط بخش عصر خودرو ، آخرین اخبار خودرو سایت آکاایران
تبلیغات