.

تمدید قرارداد هازارد با چلسی در گرو تصمیم کورتوا -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تمدید قرارداد هازارد با چلسی در گرو تصمیم کورتوا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری افکار از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ادن هازارد مهاجم بلژیکی چلسی می گوید که فقط پس از آنکه تیبو کورتوا قرارداد سنگربانبلژیکی این تیم قرارداد خود را تمدید کند،قرارداد جدیدی با آبی های لندنی امضا خواهد کرد.

تمدید قرارداد هازارد با چلسی در گرو تصمیم کورتوا
,قرارداد,چلسی,کورتوا,[categoriy]

آکاایران: تمدید قرارداد هازارد با چلسی در گرو تصمیم کورتوا

به گزارش افکارنیوز،

ستاره چلسی هواداران این تیم را امیدوار کرده است که در این تیم خواهد ماند، اما تمدید قرارداد خود را به تصمیم کورتوا منوط کرده است.
هازارد مورد توجه رئال مادرید قرار دارد و حتی گزارش های روز پنج شنبه حاکی از آن بود که او با انتقال به اسپانیا موافقت کرده است.
به گزارش آکاایران: اما این بازیکن 27 ساله که مانند بسیاری دیگری از اهالی لیگ برتر جزیره، برای تماشای یکی از بازی‌های NBA‌ میان تیم‌های سلتیک بوستونز و فیلادلفیا سونی‌سیکسرز به سالن O2 آره‌نای لندن رفته بود،تلویحا به تمدید قرارداد خود با چلسی اشاره کرد و آب سردی روی آتش شایعات ریخت.
هازارد به خبرنگاران نشریه میرر که از او پرسید آیا قراردادش را تمدید می کند؟ گفت: بله. فکر می‌کنم که ابتدا تیبو تمدید کند و بعد من.
این ستاره بلژیکی در رقابت های امسال 6 گل زده و دو پاس ل داده است و به چلسی کمک کرده در رتبه سوم لیگ جزیره جای بگیرد.
هازارد دو سال و تیبوا یک سال دیگر با چلسی قرارداد دارند و هر دو با تیم های اسپانیایی مرتبط شده اند. حتی کورتوا در ماه دسامبر از بازشت به مادرید خبر داده بود.

 

.

منبع :

تمدید قرارداد هازارد با چلسی در گرو تصمیم کورتوا گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات