موضع عجیب باشگاه استقلال در مورد دو کاپیتان! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد موضع عجیب باشگاه استقلال در مورد دو کاپیتان! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: باشگاه استقلال در قبال دو کاپیتان اصلی تیم خود موضع عجیبی را در پیش گرفته است.

موضع عجیب باشگاه استقلال در مورد دو کاپیتان!
,استقلال,رحمتی ,جباری  ,[categoriy]

آکاایران: موضع عجیب باشگاه استقلال در مورد دو کاپیتان!

به گزارش افکارنیوز،

مجتبی جباری و مهدی رحمتی از روز یکشنبه هفته گذشته از سوی مدیران باشگاه از تمرین منع شده اند، فاقد اینکه مدیران دلیل این موضوع را به آنها اعلام کنند.

به گزارش آکاایران: در طول یک هفته ای که این 2 بازیکن اجازه تمرین کردن ندارند هیچ یک از مدیران استقلال با آنها تماس نگرفته اند و هنوز مشخص نیست تکلیف دو بازیکن بزرگ این تیم چه می شود، آیا آنها می توانند دوباره به تمرینات برگردند یا باید در نیم فصل دوم به فکر تیم نوین باشند.

اینکه سرمربی یا مدیران استقلال بخواهند یک بازیکن را از تیم شان کنار بگذارند اتفاق چندان عجیبی نیست اما اینکه سیدرضا افتخاری به عنوان نفر اول باشگاه قادر نیست به آنها نامه عدم حضور در تمرین را بدهد اتفاق عجیبی است که باعث سردرگمی این 2 بازیکن شده است.

نکته عجیب ماجرا این است که استقلال در حال حاضر فقط یک دروازه بان دارد و مشخص نیست در صورتی که برای حسینی اتفاقی بیفتد چه کسی قرار است جانشین او شود.

 

.

منبع :

موضع عجیب باشگاه استقلال در مورد دو کاپیتان! گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات