استخدام پیمانی نیروی انسانی در اداره کل تامین اجتماعی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد استخدام پیمانی نیروی انسانی در اداره کل تامین اجتماعی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری افکار از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ 28 مهر 96 برگزار خواهد شد.

استخدام پیمانی نیروی انسانی در اداره کل تامین اجتماعی
,روزنامه,داوطلب ,اداره کل تامین اجتماعی,[categoriy]

آکاایران: استخدام پیمانی نیروی انسانی در اداره کل تامین اجتماعی

به گزارش افکارنیوز،

سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی شعبه جدیدالتاسیس در شهر تهران نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می‌کند.

به گزارش آکاایران: وی افزود: داوطلبان استخدام می‌توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی که متعاقباً از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.Tamin.ir و روزنامه‌های کثیرالانتشار اعلام خواهد شد، نسبت به ثبت نام از روز دوشنبه مورخ سوم مهر 96 لغایت چهارشنبه مورخ 12 مهر 96 اقدام و مدارک مربوطه را صرفاً به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی مندرج در آگهی ارائه کنند.

حسینی آذرنوشان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ 28 مهر 96 برگزار خواهد شد.

داوطلبان گرامی توجه کنند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفاً از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است.

 

.

منبع :

استخدام پیمانی نیروی انسانی در اداره کل تامین اجتماعی گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات