ارتباط شورا با حاکمیت کشور باید انجام شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ارتباط شورا با حاکمیت کشور باید انجام شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: هاشمی رفسنجانی درباره تذکر حسن رسولی مبنی بر دیدار با مقام معظم رهبری نیز گفت: ارتباط شورا با حاکمیت کشور باید انجام شود تا از مشکلاتی که می تواند برای شهر اتفاق بیفتد جلوگیری شود بنابر این پیشنهاد دیدار با مقام معظم رهبری بسیار مهم و حائز اهمیت است.

ارتباط شورا با حاکمیت کشور باید انجام شود
,شورای شهر,شهرداری,بخشداری,[categoriy]

آکاایران: ارتباط شورا با حاکمیت کشور باید انجام شود

به گزارش افکارنیوز،

افشین حبیب‌زاده در هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران و تذکرات پیش از دستور،‌ اظهار داشت: شهرداری بخشداری ممنوعیت استفاده از هولوگرام را در راستای شفافیت بیشتر صادر کرده است تا دیگر پرداخت پشت‌باجه‌ای نداشته باشیم.

به گزارش آکاایران: وی افزود: سرعت عمل نجفی در این خصوص قابل توجه است.

حبیب‌زاده بیان داشت: شهرداری تهران بخش‌های قابل توجهی دارد و تنها نباید به این موضوع اکتفا کنیم لذا بنده درخواست گزارش کاملی از مراودات شهرداری دارم.

وی افزود: شهرداری باید لیست کامل املاکی که به شرکت‌های کارگزاری داده است را مشخص کند، مبلغ چک‌ها و مبلغ چک‌های کارفرمایان و تهاترها نیز به تفکیک اعلام شود.

در ادامه محسن رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: تذکر در این خصوص را به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع می‌دهیم و نسبت به گزارش‌های لازم در این خصوص اهتمام‌های لازم باید صورت بگیرد.

وی افزود: کمیسیون برنامه و بودجه نیز در خصوص موضوع هولوگرام گزارش لازم را تهیه و در صحن شورا ارائه دهد.

رفسنجانی درباره تذکر فراهانی مبنی بر برخورد شهرداری منطقه 18، افزود: برخورد شهرداری منطقه 18 با این عضو شورای شهر مناسب نبوده است و این موضوع باید با دقت بیشتری بررسی شود.

هاشمی رفسنجانی درباره تذکر حسن رسولی مبنی بر دیدار با مقام معظم رهبری نیز گفت: ارتباط شورا با حاکمیت کشور باید انجام شود تا از مشکلاتی که می‌تواند برای شهر اتفاق بیفتد جلوگیری شود بنابر این پیشنهاد دیدار با مقام معظم رهبری بسیار مهم و حائز اهمیت است. 

 

.

منبع :

ارتباط شورا با حاکمیت کشور باید انجام شود گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات