دو برنامه ۷۲۴ و ۲۴۷ برای کاهش سکته های قلبی و مغزی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دو برنامه ۷۲۴ و ۲۴۷ برای کاهش سکته های قلبی و مغزی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرپرست سازمان اورژانس کشور از دریافت مجوز هزار آمبولانس نوین خبر داد و گفت: در اورژانس پیش بیمارستانی کمبود نیرو وجود دارد و پیگیر وضعیت استخدامی در اورژانس پیش بیمارستانی به منظور کاهش کمبود نیرو در اورژانس هستیم.

دو برنامه ۷۲۴ و ۲۴۷ برای کاهش سکته های قلبی و مغزی
,سکته قلبی,قلبی و مغزی,دوبرنامه,[categoriy]

آکاایران: دو برنامه ۷۲۴ و ۲۴۷ برای کاهش سکته های قلبی و مغزیی

به گزارش افکارنیوز،

پیر حسین کولیوند، در مراسم گرامیداشت چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس 115 ضمن اشاره به‌گسترش اورژانس هوایی در کشور، گفت: راه انداری و گسترش اورژانس هوایی در کشور باعث شد تا بسیاری از مصدومین و ‌بیماران از مرگ حتمی و یا‌ معلولیت‌ها نجات پیدا کنند.

به گزارش آکاایران: سرپرست سازمان اورژانس کشور با بیان این که 2400 دستگاه آمبولانس نوین در ناوگان‌زمینی اورژانس در حال ارائه خدمت به هموطنان هستند، افزود: در حال حاضر 400 دستگاه آمبولانس نوین دیگر به ناوگان اورژانس افزوده شده و مجوز افزایش هزار آمبولانس دیگر را هم گرفتیم.

کولیوند با تاکید بر لزوم ایجاد خطوط ریلی اورژانس در کشور گفت: حضور موتورلانس‌ها اقدام خوبی برای حضور به ‌موقع اورژانس به بالین بیمار یا مصدوم است.

وی ضمن تاکید‌بر گسترش موتورلانس‌ها گفت: توسعه و بهسازی پایگاههای اورژانس از دیگر اقدامات خوب اورژانس در دولت قبل بود.

کولیوند به رتبه بندی دانشگاههای علوم پزشکی در حوزه اورژانس اشاره کرد و گفت: رتبه بندی اورژانس در دو دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفته است.

سرپرست سازمان اورزانس کشور در ادامه با اشاره به انجام عملیات های ویژه در دو برنامه 724 و 247 افزود: عملیات های صورت گرفته در راستای این دو برنامه نشان داد که هماهنگی‌های خوبی میان اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی وجود دارد‌ که البته باید‌ این هماهنگی‌ها در راستای کاهش سکته‌های قلبی و‌ مغزی نیز افزایش یابد.

کولیوند همچنین بر لزوم نشان داده شدن هر چه بیشتر فعالیت‌های اورژانس از سوی رسانه‌ ملی تاکید‌ کرد و گفت: در اورژانس پیش بیمارستانی کمبود نیرو وجود دارد و پیگیر وضعیت استخدامی در اورژانس پیش بیمارستانی به منظور کاهش ‌کمبود نیرو در اورژانس هستیم و اعتباربخشی پایگاههای اورژانس در دستور کار است.

وی افزود: امیدواریم با‌ حضور اورژانس پیش بیمارستانی برای پوشش مراسم اربعین حسینی، بتوانیم خدمات شایسته ای به زائرین اربعین حسینی ارائه دهیم.

 

.

منبع :

دو برنامه ۷۲۴ و ۲۴۷ برای کاهش سکته های قلبی و مغزی گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات