.

انتقال خانواده های عناصر داعش به محلی نامعلوم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انتقال خانواده های عناصر داعش به محلی نامعلوم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق بیانیه ای توضیحی درباره اخباری که برخی رسانه ها درباره انتقال خانواده های عناصر داعش به مکانی نامعلوم منتشر کردند، صادر کرد.

انتقال خانواده های عناصر داعش به محلی نامعلوم
,داعش,زنان عراقی ,خانواده های داعشی,[categoriy]

آکاایران: انتقال خانواده های عناصر داعش به محلی نامعلوم

به گزارش افکارنیوز،

ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق دیروز دوشنبه بیانیه‌ای درباره اخباری که برخی رسانه ها درباره انتقال خانواده‌های عناصر داعش به مکانی نامعلوم منتشر کردند، صادر کرد.

به گزارش آکاایران: در این بیانیه با بیان اینکه برخی رسانه ها اخبار غیردقیقی درباره انتقال خانواده های عناصر داعش به محلی نامعلوم منتشر کرده‌اند، تصریح شده است: نیروهای پیشمرگه شماری از زنان و کودکان از ملیتهای عراقی و خارجی را از مرکز شندوخه که تحت کنترل نیروهای پیشمرگه در شرق العیاضیه است، تحویل گرفتند.

ستاد اطلاع رسانی جنگ تاکید کرد که تعداد زنان عراقی به همراه کودکانشان بالغ بر 1573 نفر است و تعداد زنان خارجی به همراه کودکانشان 1324 نفرند که دارای تابعیت اروپایی، اسیایی، عربی، افریقایی و امریکای جنوبی هستند.

ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق تاکید کرد این خانواده ها به محلی امن با خدمات بهتر در منطقه تلکیف تحت نظارت نیروهای عراقی و کمیته های ویژه منتقل شدند.

.

منبع :

انتقال خانواده های عناصر داعش به محلی نامعلوم گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران
تبلیغات