.

واکنش ایران به جنایت جدید سعودی ها در یمن -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واکنش ایران به جنایت جدید سعودی ها در یمن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت حمله هواپیماهای سعودی به شهر ارحب یمن، خواستار واکنش و رسیدگی مجامع بین المللی به کشتار غیرنظامیان شد.

واکنش ایران به جنایت جدید سعودی ها در یمن
,یمن,واکنش ,سعودیها,[categoriy]

آکاایران: واکنش ایران به جنایت نوین سعودیهاا در یمن

به گزارش افکارنیوز،

سخنگوی وزارت امور خارجه حملات هواپیماهای عربستان سعودی به خوابگاه مسکونی در شهرستان ارحب در استان صنعا که منجر به کشته و مجروح شدن دهها نفر از شهروندان بیگناه یمنی شد را شدیدا محکوم کرد و خواستار رسیدگی سازمان ملل متحد و نهادهای بین المللی به کشتار غیر نظامیان در این حملات شد.

به گزارش آکاایران: قاسمی ضمن ابراز همدری با بازماندگان قربانیان این تجاوز افزود: تشدید حملات به مناطق مسکونی و اهداف غیرنظامی و جلوگیری از دسترسی سازمان ها و نهادهای مسئول بین المللی در امر امدادرسانی نقض اصول و قواعد حقوق بشردوستانه محسوب می شود.

سخنگوی وزارت امور خارجه از سازمان ملل و کشورهای موثر در بحران یمن خواست تا تلاش های خود برای توقف فوری حملات را افزایش و تدابیر و اقدامات لازم برای حفظ سلامت و امنیت غیرنظامیان بویژه زنان و کودکان به کار گیرند.

 

.

منبع :

واکنش ایران به جنایت جدید سعودی ها در یمن گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران
تبلیغات