استقبال بی سابقه از کنسرت کیهان کلهر -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد استقبال بی سابقه از کنسرت کیهان کلهر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: کیهان کلهر و رامبرانت تریو در روزهای ۱۴ و ۱۵ شهریورماه امسال در تالار وزارت کشور به صحنه می روند و تمامی بلیت های روز اول این کنسرت بفروش رفته است.

,موسیقی,کنسرت ,فستیوال موسیقی,[categoriy]

آکاایران: استقبال بی سابقه از کنسرت کیهان کلهر

به گزارش افکارنیوز،

کیهان کلهر که این روزها در حال آماده شدن برای اجرای چند کنسرت در اروپاست، به زودی روی سن تالار وزارت کشور خواهد رفت و به همراه گروه رامبرانت تریو به اجرای کنسرت می پردازد.

به گزارش آکاایران: او ابتدا در روز 22 آگوست در فستیوال هوی بلژیک به همراه اردال ارزنجان قطعاتی را اجرا خواهد کرد و بعد از آن در روز 25  آگوست در فستیوال موسیقی سامرتون در آلمان در کنار این هنرمند به اجرای برنامه خواهد پرداخت. سپس در روز 27 ام آگوست، در شهر اوترخت هلند در فستیوال جز "اوده موزیک"  (Oude Muziek Kazz Festival) به همراه گروه هلندی جز رامبرانت تریو روی سن خواهد رفت.

بعد از این مجموعه کنسرت در اروپا، او به ایران باز خواهد گشت تا در نیمه شهریورماه  به همراه رامبرانت فرایش(پیانو)، تونی اورواتر (کنترباس) و وینسنت پلژر (سازهای کوبه ای) به اجرای کنسرت برای مخاطبان ایرانی بپردازد و اولین کنسرت مشترکشان در ایران به همراه این گروه را رقم بزنند.  این در حالیست که همکاری این هنرمند و این گروه از سال 2011 آغاز شده است و بارها در فستیوال های معتبر اروپا به اجرای قطعات موسیقی پرداخته اند.

همچنین طی ماه های آینده آلبومی از یکی از اجراهای مشترکشان در ایران منتشر خواهد شد که در حال حاضر آخرین مراحل فنی آن در حال انجام است. همکاری کلهر و تریوی رامبرانت که یکی از معروفترین و معتبرترین گروه های موسیقی جز اروپاست و توانسته تورهای کنسرتی موفقی را در کشورهای مختلف برگزار کنند در اجرای قطعاتی در تلفیق موسیقی شرق و غرب است.

رویال هنر پارس به تهیه کنندگی "مجید عبدی" برگزاری این کنسرت را به عهده دارد و علاقمندان می توانند از سایت www.tik8.com برای روز 15 شهریورماه بلیت تهیه کنند.

 

.

منبع :

استقبال بی سابقه از کنسرت کیهان کلهر گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات