شیخ ویسی: فقر از استقلال خوزستان رفت -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شیخ ویسی: فقر از استقلال خوزستان رفت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دروازه بان استقلال خوزستان گفت: خداراشکر امسال شرایط خوبی داریم و اسپانسر های خوبی جذب شده اند و شرایط پرداختی همچون تیم های دیگر طبق روال طبیعی است و احتمالا بهتر هم می شود.می شود گفت فقر از تیم ما رفت.

,دروازه بان,استقلال خوزستان ,شیخ ویسی,[categoriy]

آکاایران: شیخ ویسی: فقر از استقلال خوزستان رفت

به گزارش افکارنیوز،

شیخ ویسی در خصوص بازی هفته گذشته مقابل پدیده،بازی مقابل پارس جنوبی و ... به سوالات پاسخ می دهد.

به گزارش آکاایران: بازی با پدیده چطور بود؟

بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. علیرغم اینکه باید پیروز می شدیم به تساوی رسیدیم.کمی بدشانس بودیم،  گل اول را به ثمر رساندیم اما روی غافلگیری دو گل دریافت کردیم.خوشبختانه توانسیتم گل تساوی را وارد دروازه پدیده کنیم.

بازی با پارس جم را چطور ارزیابی می کنی؟

آنها ثابت کرده اند که تیم خوبی دارند و من را یاد تیم سال گذشته خودمان می اندازند و فوتبال خوبی به نمایش می گذارند.اما مطمئن باشید استقلال خوزستان امسال هم شرایط خوبی دارد و توانایی خیلی زیادی از خودش ارائه خواهد کرد.مقابل پارس جنوبی دنبال سه امتیاز هستیم. امیدوارم با حمایت هواداران استقلال خوزستان اولین شکست پارس جنوبی را قم بزنیم.

استقلال خوزستان سال گذشته شرایط مالی خیلی بدی داشت امسال وضعیت چگونه است؟

خداراشکر امسال شرایط خوبی داریم و اسپانسر های خوبی جذب شده اند و شرایط پرداختی همچون تیم های دیگر طبق روال طبیعی است و احتمالا بهتر هم می شود.می شود گفت فقر از تیم ما رفت.

در دو بازی ابتدایی لیگ کلین شیت کردی ولی در دو بازی آخر چهار گل دریافت کردی.فکر می کنی نسبت به سال گذشته که هفت کلین شیت داشتی می توانی رکورد بهتری به جا بگذاری؟

با توجه به تغییربازیکنان نیاز به زمان داریم تا به هماهنگی بیشتری برسیم تا عملکرد بهتری داشته باشیم.سال گذشته در لیگ برتر 7کلین شیت داشتم امیدوارم امسال تعداد کلین شیت هایم بیشتر شود.

تا به اینجا سطح لیگ هفدهم را چطور دیده ای ،به نظرت کدام تیم ها مدعی قهرمانی هستند؟

شاید این صحبت من تکراری باشد اما باید بگویم لیگ امسال پیشرفت خوبی کرده است و سطح تیم ها خیلی تقریبا هم است.به نظر من تیم های همچون استقلال ،پرسپولیس و نماینده های اصفهان توانایی وشخصیت قهرمانی دارند.

.

منبع :

شیخ ویسی: فقر از استقلال خوزستان رفت گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات