بیم و امید برانکو ، محسن به جای کمال -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بیم و امید برانکو ، محسن به جای کمال ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: محسن ربیع خواه امروز در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار دارد و هیچ بعید نیست در دیدار مقابل الاهلی نیز بین ۱۱ بازیکن اصلی باشد.

بیم و امید برانکو ، محسن به جای کمال
,برانکو   ,کمال,کامیابی,[categoriy]

آکاایران: بیم و امید برانکو ، محسن به جای کمال

به گزارش افکارنیوز،

اختلافات کامیابی نیا و برانکو سبب شد تا او به طور موقت از اردو اخراج شود و برگزاری جلسه با سرمربی نیز کمال را نه به ترکیب، بلکه تنها به اردو و لیست ۲۱ نفره بازگرداند. حالا او محسن ربیع خواه را در پستش می‌بیند و احمد نوراللهی با انگیزه نیز در راه است تا پست هافبک دفاعی برای پرسپولیسی ها، شلوغ تر از آنچه فکر می‌کردند باشد.

به گزارش آکاایران: ربیع خواه که در پست دفاع چپ با وجود عملکرد متوسط مورد اعتماد برانکو بود، حالا پس از قرار گرفتن در پست تخصصی به مهره‌ای قابل اتکا تبدیل شده و حالا رقیبی سرسخت برای کمال و احمد محسوب میشود.

او در بازی آسیایی فصل پیش مقابل لخویا از پس مهار بازیکنان گران تیم قطری برآمد و حالا آماده است پس از درخشش در دیدار امروز، به ترکیب اصلی سرخ ها در عمان نیز برسد.

بازیکن شماره ۱۸ سرخ ها فاکتورهای یک هافبک دفاعی قابل قبول را دارد اما باید روی اعتماد به نفسش بیشتر کار کند و بیش از این ها، پاس رو به جلو بدهد.

 

.

منبع :

بیم و امید برانکو ، محسن به جای کمال گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات