ادعای عجیب:رابطه گرداننده جنگ سوریه و مامورسیا در بیت امام -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ادعای عجیب:رابطه گرداننده جنگ سوریه و مامورسیا در بیت امام ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: چون با احمد آقا و بیت امام(ره) خیلی دوست بود. «سی آی اِی» این را کاشته بود. «عبدالحلیم خدام» معاون رئیس جمهور سوریه، همانی که امروز گرداننده اصلی پشت صحنه جنگ سوریه است.

,جنگ,سوریه,بیت امام,[categoriy]

آکاایران: ادعای عجیب:رابطه گرداننده جنگ سوریه و مامورسیا در بیت امام

به گزارش افکارنیوز،

جواد منصوری گفت: بنی صدر می گفت من مشاور امام هستم؛ قطب زاده می گفت من مترجم مخصوصم؛ یزدی هم گفته بود من مسئول روابط عمومی ام. قطب زاده از سال ها قبل از انقلاب جاسوس بوده؛ این ها در خاطرات آقای ری شهری آمده است.

اساسا چرا بعد از ریاست سازمان صدا و سیما، وزیر خارجه شد؟
 
این هم یکی از بدبختی های ماست. در شورای انقلابِ بی عرضه گفتند که این آدم(قطب زاده) با همه گندکاری هایی که در صدا و سیما کرده، کجا قرارش بدهیم؟ گفتند وزارت خارجه؛ یعنی صدا و سیما را از قطب زاده بگیریم و وزارت خارجه را به وی بدهیم.
 
چرا؟
چون با احمد آقا و بیت امام(ره) خیلی دوست بود. «سی آی اِی» این را کاشته بود. «عبدالحلیم خدام» معاون رئیس جمهور سوریه، همانی که امروز گرداننده اصلی پشت صحنه جنگ سوریه است، در سال ۵۹ یک ماه قبل از آغاز جنگ؛ کلیه برنامه ها و نقشه های عملیاتی و تدارکات لجستیکی ارتش عراق را در یک بسته محرمانه به طوری که نه وزارت خارجه جمهوری اسلامی و نه وزارت خارجه سوریه از آن مطلع شد، به دست قطب زاده رساند.

 

 

.

منبع :

ادعای عجیب:رابطه گرداننده جنگ سوریه و مامورسیا در بیت امام گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران
تبلیغات