.

قاضی پور: با آذری جهرمی مشکل شخصی و جناحی ندارم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قاضی پور: با آذری جهرمی مشکل شخصی و جناحی ندارم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: با وزیر پیشنهادی ارتباطات مشکل شخصی و جناحی ندارم.

قاضی پور: با آذری جهرمی مشکل شخصی و جناحی ندارم
,جهرمی    ,قاضی زاده ,جناحی,[categoriy]

آکاایران: قاضی پور: با آذری جهرمی مشکل شخصی و جناحی ندارم

به گزارش افکارنیوز،

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (چهارشنبه 25 مرداد) پارلمان و در جریان بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، گفت: طبق حکم حکومتی مقام معظم رهبری، مسئولیت مجوز فضای مجازی بر عهده صداوسیما قرار داده شده و بنده نیز که روز گذشته در مخالفت با وزیر پیشنهادی ارتباطات صحبت کردم، اطلاع دارم که مجوزهایی به افراد خاص داده‌اند که خلاف حکم حکومتی است.

به گزارش آکاایران: وی خطاب به لاریجانی گفت: من با آقای آذری‌جهرمی مشکل شخصی ندارم و شما نیز تحقیق و تفحص از مخابرات را بر عهده من سپردید و ما آن را انجام دادیم.

قاضی‌پور تصریح کرد:‌ بنده معتقدم که آذری‌جهرمی توانایی مدیریت وزارتخانه عریض و طویل ارتباطات را ندارد و به فرامین رهبری هم درباره فضای مجازی توجه نکرده است.

وی ادامه داد: من با هیچ کسی مشکل شخصی و جناحی ندارم و طبق اطلاعاتی که به دست می‌آورم، صحبت می‌کنم. من قسم خوردم تا زمانی که در مجلس هستم جانم را فدای رهبر کنم.

به گزارش تسنیم، علی لاریجانی که ریاست جسه را بر عهده داشت در پاسخ به تذکر قاضی‌پور گفت: این نکته‌ای که شما توضیح دادید خوب است، اما دستور آن آمده و درست است که اجرا نشده، اما کفایت نمی‌کند که شما این لفظ را (ضد ولایت فقیه) به کار ببرید.

نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در مجلس روز گذشته (سه‌شنبه 24 مرداد) در مخالفت با آذری‌جهرمی وزیر پیشنهادی ارتباطات صحبت کرد که در خلال صحبت‌هایش گفته بود وزیر پیشنهادی ارتباطات ضد ولایت فقیه است که با واکنش‌هایی در جلسه امروز مواجه شد.

 

.

منبع :

قاضی پور: با آذری جهرمی مشکل شخصی و جناحی ندارم گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران
تبلیغات