.

لجبازی مانع انتقال دمبله به بارسا خواهد شد؟ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لجبازی مانع انتقال دمبله به بارسا خواهد شد؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: روند انتقال عثمان دمبله، ستاره فرانسوی دورتموند به بارسلونا روز به روز پیچیده تر می شود.

لجبازی مانع انتقال دمبله به بارسا خواهد شد؟
,انتقال,بارسا ,دمبله,[categoriy]

آکاایران: لجبازی مانع انتقال دمبله به بارسا خواهد شد؟

به گزارش افکارنیوز،

عثمان دمبله قصد دارد به هر طریقی راهی بارسا شود و اتفاقاتی که وی در هفته های اخیر به وجود آورده و خصوصا غیبت در تمرینات این هفته ممکن است ثبات را در رختکن زنبورها از بین ببرد.

به گزارش آکاایران: نشریه آلمانی کیکر ادعا کرد که بعد از رد پیشنهاد 130 میلیون یورویی بارسا، دمبله دیگر قبول نمی کند با مدیران دورتموند وارد مذاکره شود زیرا معتقد است سران این باشگاه در گذشته به وی قول داده بودند که اگر تیمی با مبلغ مناسب برای خرید او وارد عمل شد، با تیم مذکور وارد مذاکره شده و اجازه جدایی دمبله را صادر کنند.

غیبت دمبله در تمرینات روز جمعه، غیبت او در ترکیب دورتموند در بازی جام حذفی امروز مقابل ریازینگن و عدم توانایی مدیران دورتموند در ارتباط با این ستاره جوان، باعث عصبانیت آنها شده و اگرچه آنها ابتدا در نهایت می خواستند در مورد قیمت دمبله رضایت بدهند، اما رفتار این ستاره باعث شد تا شرایط به شکلی تغییر کند که آنها دیگر هرگز راضی به مذاکره نیستند.

 

.

منبع :

لجبازی مانع انتقال دمبله به بارسا خواهد شد؟ گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران
تبلیغات