گزینه های مطرح وزارت علوم در دولت دوازدهم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گزینه های مطرح وزارت علوم در دولت دوازدهم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: محمد فرهادی وزیر علوم در کابینه آینده نخواهد بود و بر این اساس تاکنون ۳ گزینه برای تصدی وزارت علوم دولت دوازدهم مطرح هستند.

گزینه های مطرح وزارت علوم در دولت دوازدهم
,وزارت علوم,روحانی,دولت دوازدهم,[categoriy]

آکاایران: گزینه های مطرح وزارت علوم در دولت دوازدهم

به گزارش افکارنیوز،

 دولت دوازدهم چند روز دیگر رسما فعالیت خود را آغاز می‌کند. در شرایطی که حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب در حال تعیین کابینه پیشنهادی خود است، گمانه‌زنی‌ها درباره افراد کابینه و وزرای پیشنهادی  از سوی افراد، گروه‌ها و رسانه‌های مختلف مطرح می‌شود. 

به گزارش آکاایران: گزینه‌های پیشنهادی دولت برای سکانداری این وزارتخانه  نیز از گمانه‌زنی‌ها به دور نمانده و گزینه‌های مختلفی برای آن مطرح می‌شود.

طبق همین اخبار شنیده شده، محمد فرهادی وزیر علوم در کابینه آینده نخواهد بود. در این بین از رضا فرجی‌دانا وزیر علوم معزول، محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران و علی‌ خاکی‌صدیق رئیس دانشگاه صنعتی‌ خواجه نصیرالدین طوسی به عنوان گزینه‌های مطرح برای وزارت علوم یاد می‌شود.

در حالی که اعلام شده فرجی‌دانا تمایلی به قبول مسئولیت ندارد، گمانه‌زنی‌ها بیشتر به سمت نیلی احمدآبادی و علی‌ خاکی‌صدیق است.

خاکی‌صدیق رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و استاد دانشکده برق این دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم در این باره گفت: از طرف دولت صحبت‌های اولیه درباره این مسئولیت با من شده است.

وی درباره ارائه برنامه خود به دولت نیز گفت: هنوز برنامه‌ای ارائه نکردم.

رئیس دانشگاه خواجه نصرالدین طوسی  افزود: طی چند روز آینده روی برنامه کار می‌کنم و اگر به نتیجه مشخص رسیدم ارائه خواهم کرد.

 

.

منبع :

گزینه های مطرح وزارت علوم در دولت دوازدهم گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات