.

اکران خصوصی «وقتی برگشتم» با حضور هنرمندان مطرح -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اکران خصوصی «وقتی برگشتم» با حضور هنرمندان مطرح ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اکران خصوصی فیلم سینمایی «وقتی برگشتم» به کارگردانی وحید موساییان برگزار شد.

اکران خصوصی «وقتی برگشتم» با حضور هنرمندان مطرح
,رضا کیانیان,لادن مستوفی,اکران خصوصی,[categoriy]

آکاایران: اکران خصوصی «وقتی برگشتم» با حضور هنرمندان مطرح

به گزارش افکارنیوز،

اکران خصوصی فیلم سینمایی «وقتی برگشتم» به کارگردانی وحید موساییان شب گذشته دوشنبه ۲۹ آبان با حضور اهالی سینما و رسانه در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

به گزارش آکاایران: وحید موساییان کارگردان فیلم «وقتی برگشتیم» پیش از نمایش این فیلم با اشاره به زلزله اخیر کرمانشاه و تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان گفت: خوشحالم که فیلم «وقتی برگشتم» بزودی اکران می شود و امیدوارم شرایطی فراهم شود که همه فیلم های پشت اکران مانده نیز به نمایش دربیاید و عدالت و برابری روزی و روزگاری در سینما اجرا شود.

احترام برومند بازیگر فیلم نیز با اشاره به زلزله اخیر غرب کشور گفت: از طرف خودم و دوستانم در گروه سازندگان فیلم «وقتی برگشتم» به بازماندگان زلزله اخیر کرمانشاه تسلیت می گویم و خواهش می کنم که فکر آینده و فردای بعد از زلزله و هموطنان زلزله زده باشیم.

لادن مستوفی نیز گفت: این روزها همه دردمندیم و باید برای روزهای آینده دست بدست هم بدهیم و مشکلات را حل کنیم و لبخند به چهره ها بیاوریم.

منظر لشگری بازیگر دیگر فیلم نیز بیان کرد: امیدوارم برای زلزله زدگان خانه هایی ساخته شود که نه تنها با هیچ زلزله ای بلکه با هیچ اتفاق دیگری خراب نشود.

محمدرضا سکوت فیلمبردار فیلم نیز تاکید کرد: بسیاری خوشحالم که امروز فیلم «وقتی برگشتم» اکران می شود و امیدوارم  بیشتر از تصاویر فیلم از قصه و داستان فیلم لذت ببرید.

حبیب اسماعیلی گفت: اگر فیلم را دوست داشتید آن را تبلیغ  کنید.

در این مراسم  پیش از نمایش فیلم، پوستر اثر به رسم یادبود امضا شد.

کمال تبریزی، علیرضا امینی، مسعود فروتن، مسعود رایگان، لیلی رشیدی، اصغر رفیعی جم، مرضیه برومند، غلامرضا رمضانی، هوشنگ مرادی کرمانی، عادل بزودوده، محمد آفریده، فریدون شهبازیان، مسعود اطیابی، محمد جعفری، محمود یار محمدلو، هوشنگ مرادی کرمانی، اصغر هاشمی، محمد علی بهمنی، لادن مستوفی، حسین محب اهری، سعید داخ، آزیتا موگویی، مسعود میمی، علی حجازی مهر، احترام برومند، ماهور موساییان، بهزاد آدینه، متین ستوده، افشین هاشمی، مصطفی تقی  زاده، منوچهر آزادی در این مراسم حضور داشتند.

 فیلم سینمایی «وقتی برگشتم» به کارگردانی وحید موساییان و با بازی رضا کیانیان، افشین هاشمی، لادن مستوفی، بیتا فرهی، رعنا آزادی ور، سروش صحت، منظر لشگری، امید روحانی، حسین محب اهری، نورالدین جوادیان، سحر آربین و با حضور احترام برومند، ساخته شده است و از هفته آینده در سینماهای  سراسر کشور اکران می شود.

.

منبع :

اکران خصوصی «وقتی برگشتم» با حضور هنرمندان مطرح گردآوری توسط بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران
تبلیغات