.

خبر گزاری افکار

در بخش خبرگزاری افکار سایت آکاایران تعداد 2649مقاله در مورد خبرگزاری افکار وجود دارد امیدواریم مقالات آکاایران برای شما مفید واقع شود

خبرگزاری افکار

خبرگزاری افکار

پایگاه خبری تحلیلی افکارنیوز با بهره‌گيري از سرمايه‌ي انديشه و صداقت با هدف اطلاع رساني صحيح، سریع و همه جانبه به عرصه اطلاع‌رساني گام نهاد.رسالت اصلي اين رسانه خبري از ابتدای تأسيس تا كنون ارتقاي آگاهي‌هاي سياسي، اجتماعي، اقتصادي، فرهنگی، هنري، ورزشی و مذهبی بوده است.

صاحب امتياز: مهدی پيرهادی
مدير مسئول: مصطفی حسینی

درخواست عفو بین الملل از فرانسه -آکا

درخواست عفو بین الملل از فرانسه -آکا

سازمان عفو بین الملل از فرانسه خواست که صادرات سلاح های خود را به عربستان و امارات به خاطر ارتکاب جنایات جنگی توسط این دو کشور در یمن، متوقف کند.
رازهای ماندگاری رنگ مو -آکا

رازهای ماندگاری رنگ مو -آکا

ماندگاری رنگ مو و حفظ زیبایی موهای رنگ شده درست مثل روز اول بستگی به مراقبت های شما دارد ، انجام روش صحیح شستشو و .... می تواند ماندگاری رنگ مو را افزایش دهد.
امروز طرح زوج و فرد اجرا نخواهد شد
 -آکا

امروز طرح زوج و فرد اجرا نخواهد شد -آکا

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به برگزاری مراسم تشییع پیکر شهدای ناجا و حضور انبوه شهروندان تهرانی در این مراسم، امروز طرح زوج و فرد اجرا نمی شود.
پایانی تلخ برای یک مرد زن نما
 -آکا

پایانی تلخ برای یک مرد زن نما -آکا

کارآگاهان پلیس که درتعقیب مرد جوان زن نما بودند، وقتی به محل زندگی متهم تحت تعقیب رسیدند دریافتند او چندی قبل در تصادف با اتوبوس جان باخته است.
تبلیغات