آکاایران: خانم مقدم بانویی است که منزل خودش را به یک خیریه تبدیل نموده است. این بانوی نیکوکار در این محل دختران و پسران مجرد و دم بخت را به هم معرفی می کند

  شماره تلفنی برای ازدواج !

اگر شما هم جوانی مجرد باشید اولین سؤال تان  برای تصمیم  به ازدواج این است که اصلاً باید با چه کسی ازدواج کرد؟

به احتمال زیاد برای یافتن پاسخ این پرسش بین دختران  فامیل و هم کلاسی ها شروع به جستجو می کنید. اگر شاغل هستید، شاید نظرتان به سمت خانم های همکار برود و خلاصه  فهرست دختران دم بخت  از همسایه ها و محله تا هر جا که ذهنتان برسد را جستجو می کنید تا ببینید کدام یکی گزینه ی مناسبی است. معمولاً جوانانی که فهرست خلاصه ای دارند یا اصلاً ندارند (جوان های محجوب که گزینه های بسیار خوب ازدواج برای دختر خانم ها هستند) از مادرهایشان می خواهند که برایشان یک دختر مثل پنجه ی آفتاب پیدا کند. اما اگر به هر دلیلی مادر هم موفق نشد باید چه کرد؟

در این زمان است که افرادی مثل خانم مقدم  مشکل گشا می شوند و می توانند شمارا به فرد موردنظر برسانند. البته این روزها برخی  دانشگاه ها هم مراکز مخصوص همسریابی برای دانشجویان را به راه انداخته اند که نقش مثبتی را دراین باره  ایفا می نمایند. اما در ادامه توضیح می دهیم که خانم مقدم کیست و به چه کاری مشغول است.

شماره تلفن دختر و پسرای دم بخت برای ازدواج

شماره تلفن دختر و پسرای دم بخت برای ازدواج -آکاسرگرمی

آکاایران: شماره تلفن دختر و پسرای دم بخت برای ازدواج

خانم مقدم  بانویی است که منزل خودش را به یک خیریه تبدیل نموده است. این بانوی نیکوکار در این محل دختران و پسران مجرد و دم بخت را به هم معرفی می کند تا باهم ازدواج کنند.

خانم مقدم مهمان بیست و چهارمین برنامه ی ماه عسل در ماه مبارک رمضان بود. از آنجا که احسان علیخانی در برنامه خطاب به خانم مقدم خبر از تماس های بسیاری از سمت متقاضیان ازدواج با برنامه ماه عسل برای دریافت شماره ی این بانو داد اکنون شماره ی او در اختیار همه ی مجردها قرار می گیرد.

شماره تماس دفتر خانم مقدم:
۴۴۰۷۲۴۲۲
۴۴۰۶۸۱۹۹
کاربران گرامی توجه داشته باشند که دفتر خانم مقدم فقط از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۵ پاسخگوی شما متقاضیان است.

از سخنان جالب این بانو در برنامه پاسخ او به مجری بود. وقتی که علیخانی سؤال کرد: تاکنون این دختران و پسرانی که به هم معرفی کردید، خوشبخت شدند؟

خانم مقدم در پاسخ گفت: ما که کد رهگیری نداریم که بدانیم خوشبخت شدند یا نه، بعد ازدواج از اکثر آنها بی خبر هستیم.

این پاسخ نیکو باعث خنده ی مجری گردید و گفت: این نکته شما  عالی بود. کاش برای آقایان کد رهگیری بزارند که اگر خواستند ازدواج مجدد داشته باشند سیستم به یاد بالا و متوجه شوند قبلاً ازدواج کرده است.

این قسمت از برنامه ماه عسل روشن نمود که جوانان در صورت یافتن گزینه ی مناسب تا چه اندازه مایل به ازدواج و تشکیل خانواده هستند، خب خدا رو شکر.

 

منبع :

تصاویر عجیب و غریب


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

معرفی دختر برای ازدواج , شماره اقای طاهری آشپز , همسریابی خانم مقدم , کانال شماره دخترا , ملکه مقدم ازدواج , شماره موبایل زن , دختر خوب دم بخت

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات