آکاایرانپیشگویی های نوستراداموس در مورد مسائل مختلفی از جمله جنگ و بلایای طبیعی مدت‌هاست که مورد توجه بسیاری از اعضای جوامع قرار گرفته است پیشگویی‌های نوستراداموس برای سال ۲۰۱۹ نیز به خوفناکی سایر نوشته‌های اوست. که در ادامه این مقاله از آکاایران, به این پیشگویی خوفناک نوستراداموس  میپردازیم. با ما همراه باشید.
Related image
 
کتاب او « پیشگویی‌‌‌‌‏ها » شامل بیش از هزار شعر چهار مصراعی (رباعی) است که اغلب با سبک رمز و راز برای پیشگویی وقایع آینده نوشته شده است. برخی مردم نام نوستراداموس را با افسانه سرایی مربوط می سازند، دیگران او را بزرگترین غیب گو میدانند که آتش سوزی بزرگ را در لندن در سال 1666، انقلاب فرانسه در سال 1789، به قدرت رسیدن هیتلر، قتل کیندی،آتش‌سوزی بزرگ سال ۱۸۷۱ شیکاگو، ظهور آدولف هیتلر در دهه ۱۹۳۰ و آزار و اذیت در حال حاضر گروه معنوی فالون دافا در چین و حتی اعمال تروریستی 11 سپتمبر پیشبینی کرده بود.

در ادامه به چند مورد از متقاعدکننده‌ترین پیشگویی‌های نوستراداموس که عموم مردم آن‌ها را تعبیر شده می‌دانند اشاره خواهیم کرد.

مرگ هنری دوم

نگران‌کننده‌ترین پیشگویی های نوستراداموس

آنچه خواندیم بخشی از نوشته های نوستراداموس بود که به پیش بینی نسبت داده شده به مرگ هنری دوم، مربوط بود. بر اساس اسناد موجود در تابستان 1559 این پادشاه فرانسوی با فردی به نام مونتگومری که از او 6 سال کوچک‌تر بود، با نیزه و بر روی اسب دوئل کرد و در قسمت آخر مبارزه، بخشی از نیزه مونتگومری پس از برخورد به سر شاه از چشم او عبور کرد و وارد مغزش شد.

گفته شده که هنری دوم قبل از مرگ 10 روز زجر کشید و علاوه بر این موضوعات، هردو شخص مبارزه کننده بر روی زره خود نقش‌هایی از شیر داشتند.

بمب اتمی

 
نوستراداموس من هو

آکاایران: پیشگویی‌های جالب نوستراداموس برای سال ۲۰۱۹


نزدیک دروازه‌ها و درون حصار دو شهر، تازیانه‌هایی پدیدار خواهد شد که مانند آن دیده نشده؛ قحطی طاعون‌گونه خواهد بود و مردمی رنجور از فولاد که در طلب تسکین از خداوند متعال و جاودان، می‌گریند.
با وجود اینکه برخی ادعا می‌کنند چنین توصیفاتی را می‌توان به خشونت عریان بسیاری از جنگ‌ها ربط داد؛ اما باید گفت که این جملات، توصیف دقیقی از بمباران اتمی هیروشیما و ناگازاکی در جریان جنگ جهانی دوم هستند. 

هیتلر
 
نوستراداموس بالعربي

از ژرفای اروپای غربی، کودکی متولد خواهد شد از مردم فقیر؛ او که با زبانش ارتشی بزرگ را اغوا خواهد کرد. آوازه‌ی او به سوی سرزمین‌های شرقی گسترش خواهد یافت. جانورانی درنده‌خو با عطش از رود‌ها گذر خواهند کرد. بخش اعظم میدان جنگ علیه هیستر خواهد شد. در یک قفس آهنی، بزرگترین آن‌ها اسلحه می‌کشد؛ همان هنگامی که فرزند آلمان چیزی برای دیدن ندارد.
هیتلر بیستم آوریل سال ۱۸۸۹ در غرب اروپا و از والدینی بسیار فقیر متولد شد. مهارت بی‌نظیر او در سخن‌وری، مردم کشورش را به جنبشی پس از جنگ جهانی اول واداشت. برخی وجود عبارت «هیستر» در پیشگویی نوستراداموس را، یک غلط املایی می‌دانند و عبور جانوران درنده از رود‌ها را به تسخیر فرانسه توسط ارتش آلمان نسبت می‌دهند. همچنین از قوای متفقین که هیتلر را شکست داد نیز، به عنوان همان نیرویی یاد می‌شود که بر اساس پیشگویی نوستراداموس، در مقابل هیستر ایستاد.

سفر فضانوردان ایالات متحده به ماه

«او در آینده به گوشه‌ای از الهه ماه سفر خواهد کرد و به جایی عجیب خواهد رفت؛ ثمره این اتفاق دست مایه رسوایی‌ها و سرزنش‌های زیادی خواهد شد، اما برای خود افتخار بزرگی می‌شود.»

نگران‌کننده‌ترین پیشگویی های نوستراداموس

تفسیرکنندگان می‌گویند که منظور از سفر به گوشه‌ای از الهه یونانی ماه، همان فرود فضانوردان بر روی قمر زمین است؛ از طرف دیگر به نظر می‌رسد که نوستراداموس از کلمه عقاب هم در شعرهایش استفاده کرده و به همین دلیل گفته شده که احتمالا منظور این پزشک فرانسوی کشور آمریکا بوده، چرا که علاوه بر اینکه نماد ایالات متحده عقاب است، فضاپیمایی که دانشمندان را به ماه برد هم با نام عقاب شناخته می‌شد!


اگرچه مسائل اسرار آمیز نوستراداموس حاوی هیچ تاریخ مشخص و جزئیات عینی نیستند، اما طرفدارانش معتقدند که تعدادی از پیش گویی هایی وی هنوز اتفاق نیفتادند. و در نهایت تا پاین سال جدید، بسیاری تعجب می کنند که این پیشگویی های قرن شانزدهم چه هستند و آیا آن ها در سال 2019 به واقعیت خواهند رسید یا خیر.در ادامه مطلب پیشگویی های نوستراداموس برای سال 2019 را بیان میکنیم. با ما همراه باشید.

اما پیشگویی‌های نوستراداموس برای سال ۲۰۱۹:

 
نوستراداموس ایران

حالا که در ابتدای سال جدید میلادی قرار داریم، بد نیست بدانیم این نویسنده فرانسوی درباره امسال چه پیشگویی‌های خوفناکی داشته است. برخی می‌گویند نوستراداموس سال ۲۰۱۹ را زمان آغاز جنگ جهانی سوم معرفی کرده و برخی دیگر، این پیش‌بینی را به سال ۲۰۱۸ نسبت می‌دهند.
به هر حال سال ۲۰۱۸ که گذشت و جنگ جهانی درنگرفت؛ اما نسبت به درگیری‌های فرانسه و احتمال گسترش آن به سایر مناطق اروپا و جهان، نگرانی‌هایی وجود دارد. آن‌هایی که معتقدند طبق پیش‌بینی نوستراداموس جنگ جهانی سوم در سال جاری رخ خواهد داد، جرقه آن را اتفاقات اخیر فرانسه نظیر حمله تروریستی استراسبورگ و جنبش اعتراضی جلیقه زرد‌ها می‌دانند.
برخی منابع نوشته‌ای با این مضمون را به نوستراداموس نسبت داده‌اند:
جنگ بزرگ از فرانسه آغاز می‌شود و تمام اروپا مورد حمله قرار خواهد گرفت، جنگی طولانی و وحشتناک برای همگان؛ سرانجام صلح برقرار خواهد شد، اما تنها گوارای وجود عده‌ای اندک خواهد بود. جنگی بین دو قدرت بزرگ آغاز می‌شود که ۲۷ سال به طول خواهد انجامید.
ظاهرا نوستراداموس وقوع بلایای طبیعی در غرب را نیز پیش‌بینی کرده است. یکی از این موارد به فاجعه‌ای اشاره دارد که بخش غربی امریکا را نابود خواهد کرد.
زمین لرزه‌ای بزرگ در مناطق غربی ایالات متحده به وقوع خواهد پیوست. قدرت آن در سرزمین‌های سراسر دنیا احساس خواهد شد.
ناگفته نماند که در بازتاب دادن پیشگویی‌های نوستراداموس، بعضا از کشور‌هایی نام برده می‌شود که در آن زمان به شکل امروزی وجود نداشتند (مانند آلمان و ایالات متحده)؛ اما در نزد افکار عمومی این‌گونه پذیرفته شده که توصیفات او، به موقعیت فعلی همین کشور‌ها اشاره دارد.