Image result for ‫امین آقا فرزانه‬‎

آکاایران: امین اقا فرزانه یکی از لوتی هاي‌ با معرفت قدیم تهران هست که اینروزها فیلم و کلیپ و عکس هاي‌ زیادی از او در اینستاگرام پخش می‌شود. او همچنین یکبار در برنامه ماه عسل شرکت کرده است و از زندگی سخت دوران جوانی خود گفته است. در ادامه مطلب تصاویر منتشر شده از امین آقا فرزانه را گردآوری کرده ایم. برای مشاهده تمامی تصاویر در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

Image result for ‫امین فرزانه‬‎

امین آقا فرزانه در گذشته مدال طلای دوی هزار و پانصد متر را گرفته است و همچنین سال‌ها زندانی کشیده است. وی سال‌ها تعقیب و گریز و زندگی بی فایده را تجربه کرده است .وی در سفری به کربلا متحول شد و بعد از سفر به کربلا کارهای گذشته را کنار گذاشت و شروع به کارهای خیر کرد. جهیزیه دادن به دختران بی بضاعت ؛ یتیم داری؛  آشتی دادن و رضایت گرفتن برای مقروضین دیه و محکومین به قصاص…

وی  مردی خوش قلب و دوست داشتنی است که همه ی از مرام و معرفت او با خیر هستند. « انسان خوبه اگه تغییر هم میکنه مثل امین آقا فرزانه باشه» او در حال حاضر در میدان تربار میوه یک حجره دارد که اسم اون حجره لوتیها خوش امدید است و او را در ردیف بزرگانی همچون طیب رمضون یخی ، شعبان جعفری ،…. البته با فاصله زمانی  در بازار تره بار تهران قرار داده.امین آقا فرزانه در عوض کردن زندگی خیلی از لات و لوت هاي‌ تهران نقش داشته است و کاری کرده که به زندگی برگردند و کارهای قبل را کنار گذاشته و مردمی باشند.

Related image

  یکی از بهترین خصوصیاتش جهزیه دادن به دخترهای بی بضاعت و برگزاری مراسم عزاداری برای ایمه و نیز آشتی دادن و رضایت گرفتن برا مقروضین دیه …. هست و بخاطر همین کار ها و مردم داری ذاتی  کلیه مردم به او لقب اقا رو دادن.برای مشاهده تصاویر بیشتر از امین آقا فرزانه در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

عکس های امین آقا فرزانه لوتی و مشتی مشهور تهران

امین آقا فرزانه لات

امین آقا فرزانه و زنده یاد وحید مرادی

امین آقا فرزانه دعوا

تصاویری از امین آقا فرزانه

امین آقا فرزانه و وحید مرادی

امین آقا فرزانه دوستان زیادی دارد

امین اقا فرزانه اپارات
امین آقا فرزانه لات معروف تهران

عکس امین آقا فرزانه و همسرش

امین آقا فرزانه در ماه عسل

امین آقا فرزانه

امین فرزانه لات

امین آقا فرزانه در جمع مشتی ها

امین فرزانه

امین آقا فرزانه و قاب عکس مادرش

امین فرزانه لات تهران

امین آقا فرزانه عزیز

امین فرزانه جوانی

امین آقا فرزانه و عکس یادگاری با دوستان

امین فرزانه دعوا

عکس قدیمی تر از امین آقا فرزانه

امین فرزانه بیوگرافی

امین آقا فرزانه

امین فرزانه در ماه عسل

امین آقا فرزانه دوست داشتنی

امین فرزانه اینستاگرام

عکس های جدید امین آقا فرزانه

امين فرزانه ماه عسل

امین آقا فرزانه یک مرد واقعی

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات